reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

wchodze na chwilke :)

Mou juz dawno powinna przyjsc przesylka... kurde obsrana poczta polska...

Lolciu ja tam sie nie nastawiam...będzie co będzie

Aleksandra
1 dzień cyklu to dzień krwawienia nie plamienia

od samego początku tego cyklu kiepsko sie czuje,... boli mnie brzuch, cycki mnie bolą, jest mi mdło... nie wiem co jest nie teges...
 
reklama
Mou 26 grudzień

Siwa 26 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 6 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Iza :)


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012


 
Kochane ja miałam 3 cykle codziennego barabara i jeden co dwa, trzy dni i to właśnie ten był owocny;-). Wyjątek potwierdzający regułę :-D i całe szczęście. Wczoraj byłam u lekarza dzidziuś jest serducho bije :tak: ciąża w macicy czyli na razie ok:))
Zaciskam za Was wszystkie mocno kciuki (Siwa za Ciebie najbardziej bo masz najbliżej) i przesyłam świąteczno ciążowe wiruski :)) życzę Wam
ZDROWYCH SPOKOJNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT,
PEŁNYCH MIŁOŚCI I RADOŚCI
no i oczywiście szybkiego zafasolkowania buziaki
 
Ło Bose... właśnie wróciliśmy. Pół godziny temu. @ się nie rozkręciła. Mało tego - nie ma plamienia żadnego, i głowa mnie boli i jest mi niedobrze.
Urojona ciąża jak się patrzy! A już miałam nadzieję że dziś będzie nowy cykl, a nici z tego, może jutro się zacznie. Zobaczymy.
Musiałam cofnąć cykl na enpeerze.
 
Mou no wlasnie my 2 ostatnie cykle jechalismy codziennie i to w ciągu dnia było 2-3 razy a to podobno mega oslabia chłopaków... dlatego teraz w planie miałam co 2 dni... ale standardowo moj M mi to zepsuł :D dzisiaj napiernicza mnie nieziemsko lewy jajnik tak, ze przy wstawaniu strasznie boli... nie wiem czy to owu czy torbiel, ale z seksikiem poczekamy sobie do jutra rana :) jak ma być dzidzia to będzie... nie będę na chama się bzykować bo owu jest:)

ja już idę spać bo padam na ryjek...
 
Oj - ja już padłam na ryjek.
Pajkaa - coś mi się zdaje że nie ma znaczenia jednak co drugi, trzeci dzień, czy codziennie. Jak ma być - to będzie - i racja!
Ja też padam. Mam dość.

Znów śluz się robi beżowy, brunatny, ale nie widać śladów "żywej" krwi. Jaja sobie robią ze mnie moje hormony, i tyle. Miałam nadzieję już dzisiaj, i że jeden dzień do przodu będzie. Iiiiii tam... czekam.
Dobrej nocki - idę spać :tak:
 
witam sie

Mou racja jak nie teraz to w nastepnym cyklu moze sie udac :)

Siwa jezeli zmierzylas nie po 3h nieprzerwalnego snu musisz dac jako zakłócona...

no to u mnie chyba sie owu potwierdza własnie :)
 
reklama
Mou 26 grudzień

Siwa 26 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 6 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Iza :)


nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012

 
Do góry