reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa bidulo widzisz maz Cie w domu przetrzymuje ;-) no a sasiadka masakra :/ przed samymi swietami :/

Mou u mnie na razie nie mozna mówić o cyklu bezowulacyjnym bo to dopiero 13 dc :-pwięc jak tempka taka bedzie do 20 dc to pewnie bedzie bezowulacyjny
 
reklama
O kurczaczek - a ja mam w zlewie 5 karpi !!! ale będzie jazda!!! no obeżrem się po pachy :-D
Do tego dwa kilo śledzi.
część zrobię korzennych z pomarańczami i rodzynkami, część z orzechami i grzybami, część w pomidorach i przyprawie do piernika... i żeby M miał co pojeść to zrobię mu jego ulubione z samą cebulką i oleju ryżowym... ale przytyję w te święta!!! ojojojojoj :)

Siwa - no to jazdę miałaś. Współczuję. Ale tak to już jest z pijaczkami, wiem coś o tym niestety ... ostatnio czterech sąsiadów mojej babuni kochanej zmarło właśnie w ten sposób.

Pajkaa - to tylko opcje były :-D no pewnie że za wcześnie na diagnozę :)
 
Właśnie oprawiłam tych 5 karpi... normalnie kręgosłup mi siądzie, a ręce odpadną!
A widzę, że wszystkie gdzieś zniknęły... chyba wiszą na choinkach :-D
 
ojj nie mou... ja po wyjściu z pracy, po młodego, potem zajęcia z sąsiadem - niemiecki, potem szaleństwa z młodym... ale mi tekst walnął: rano mówi mi że on kiedyś pił mleczko z moich cycuszków, powiedziałam to adamowi, i pytam młodego czy było dobre mleczko, a on mi "jak klowy" :-)
nop a teraz odstawiłam jeszcze taniec przy desce - i heh jak siadłam to net się skiepścił
 
Mou a Ty dostałaś ode mnie przesyłke?? bo wysłalam w zeszły poniedziałek to powinna już spokojnie dojść...:cool:

Fioletowa :-D

kurde dziewczyny ale mam schiza :-( Sebcio sie wyglupiał w sobotę u teściów stracił równowagę i upadł na pupę, ale tak niefortunnie, ze stał za nim malutki stolik i uderzyl potylicą. Obserwuję go od tamtego czasu nie wymiotował, ale za to źle sypia... chyba muszę się wybrać do lekarki z nim :-(
 
Witam się
siwa-- jakaś masakra z tą sąsiadką :(
MOU dobrze wiedzieć,że umiesz niemiecki bo czasem potrzebuje coś przetłumaczyć a ja tylko po Angielsku i to nie jakoś super


Dziewczynki ja już raczej dopiero po Świętach tu zaglądnę więc czego mam wam życzyć jak nie

Odpowiedniego śluzu, samych dni płodnych, wysokich temperatur pozytywnych testów owulacyjnych i ciążowych ,zdrowia i dużo miłości oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)

u ,mnie tempa stoi w miejscu od 3 dni 37.2:szok:
 
Hejka - ale pustki normalnie :dry:

Pajkaa - ja bym poszła dla własnego spokoju, szczególnie że święta przed nami, i poradnie będą zamknięte. Na pewno nic się nie stało, ale lepiej nie martwić się bez powodu.
Fioletowa - a to dobre !! Mi kilka dni temu niunia próbowała bluzkę podnieść do góry, więc się pytam o co jej chodzi? A ona do mnie bez żadnego zająknięcia - "mama, cycki pokaż!" no to się uśmiałam. Może dzieciaki mają jakąś swoją tajną kampanię co? a dorośli o niczym nie wiedzą. Akcja polega na powrocie do cyca :-D:-D:-D

Ola - to Fioletowa Niemiecki umie :) ja niemiecki to... uuuuuu

A po dzisiejszej tempce to ja już jestem pewna że ten cykl był spierniczony. Ciekawe tylko czy już dzisiaj dostanę @? bo na razie ani śladowych ilości krwi nie ma...
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry witam sie dziewczynki

ja dzis oszaleje wczoraj mialy byc przytulance D dotyka moich cycuchow a te jak zaczely mnie bolec uwielbiam spac na brzuchu a dziś w nocy nie moglam przez piersi ogolnie to jeszcze strasznie kuje mnie pod brzusze ale to juz od kilku dni... no a tempka wzosła i badz tu człowieku mądry...


Mou Mama poka cyce :D hahahaha padlaaam :D


Fioletowa Artur tez widze fajnie pamieta :D ;))
 
reklama
Do góry