reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
wiesz mój rzadko chodzi na imprezy, ale jak już idzie to zazwyczaj wraca tak 3-6, wie że mnie to denerwuje strasznie, zawsze mu jakieś tam wyrzuty robię, ale dziś przegiął tym, że wiedział że ma się młodym zająć... jeszcze jak gadaliśmy, ja mu mówię, wiesz, że za 4 godziny idę do pracy, a on spoko, wrócę na czas... no i k... wrócił, tylko że się do niczego nie nadaje...

hehe a ze staranek jak na razie nici, za bardzo jestem wkurzona i nie wiem kiedy mi przejdzie - heh ma 2 tygodnei żeby mnie udobruchać...
 
Ostatnia edycja:
Ewa - no to leć po testa, dopóki siuśki jeszcze poranne są! chyba że chcesz zrobić jutro?
Aleksandra - mój też na imprezy nie chodzi. Tyle że jak raz poszedł to przegiął po całości. A skoro przegiął aż tak to ma nauczkę. Też się sama na tamtą imprezkę zgodziłam - żeby poszedł, ale miał być tylko do dziesiątej. To była imprezka z Polakami z jego miejsca pracy - poprzedniego miejsca. Ale nie tylko pracownicy tam byli - były też pary... a ja nie zostałam zaproszona. Tym większe moje wk... nie, bo M sobie poszedł mimo tego. Już to było bezczelne. No ale tylko ja bym przyszła z dzieckiem, więc pary bezdzietne nie były tym raczej zachwycone... chamstwo i pospólstwo.
 
No właśnie pewnie myślał że będzie spał a mały będzie przy min siedział i bajki oglądał pewnie będzie miał mega kaca a jeszcze jak ty go opier...... to będzie miał nauczkę a tobie życzę bardzo udanej imprezy u siostry a potem całą niedziele śpij a on niech sie małym zajmuje:)
 
MOU to może dlatego że nie chodzą panowie to chcieli się wyszaleć a te nie dobre żony ich nie zrozumiały:)biedni:) jeszcze ich przykryć kołderką i dać coś na kaca kurcze czemu to tak jest że im wypada a nam nie wrrrrrrrrr.
 
w drugi dzień świąt kończy 34

Ola - taaa zrobić śniadanko i rolet nie odsłaniać, bo to światło tak razi, mówić szeptem i uciszać dziecko, bo tatusia glowa boli

ja myślę że kaca to on będzie dopiero miał, po południu...

ja mu przed wyjściem powiedziałam co ma być zrobione do 15 - dwa prania, obiad ugotowany... jeśli tego nie zrobi, to może się pożegnać z jakimikolwiek obiadkami, prania mu tez nie będę robić...
 
w drugi dzień świąt kończy 34

Ola - taaa zrobić śniadanko i rolet nie odsłaniać, bo to światło tak razi, mówić szeptem i uciszać dziecko, bo tatusia glowa boli

ja myślę że kaca to on będzie dopiero miał, po południu...

ja mu przed wyjściem powiedziałam co ma być zrobione do 15 - dwa prania, obiad ugotowany... jeśli tego nie zrobi, to może się pożegnać z jakimikolwiek obiadkami, prania mu tez nie będę robić...

i tak ma być hi hi, niech cierpi :)
 
taaa zadzwoniłam do rodziców
jak przyjechali po młodego to mężuś siedział na łóżku, a młody obesrany po pachy... wiedziałam że tak będzie... oj dziś jestem ewidentnie na kursie kolizyjnym...
 
reklama
powinnam współczuć Twojemu mężowi jak go weźmiesz w obroty... ale jakoś nie mogę :-D

... zastanawiam się co by było dla niego gorsze... totalny brak reakcji na niego, czy awantura...
baby są straszne, on tam bidulek skacowany po udanej imprezie, zastanawiający się co takiego źle zrobił... biedactwo, a my obmyślamy jak mu tu w kość dać.
Oj, jak oni by czytali co my o nich wypisujemy, to :szok:
 
Do góry