reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

SIWA20 staram się zawsze kupować o jakimś fajnym smaku ale to i tak nie pomaga on mi zawsze wymiotuje jak ma kaszel jak miał 1.5 roku to ja kazałam dać mu zastrzyki bo inaczej by się nie wyleczył a miał prawie zapalenie płuc koszmar u niego zawsze coś teraz odpukać w tym roku nie miał zapalenia ucha środkowego bo od urodzenia 2 3 razy w roku chore ucho:( a jeszcze na początku tego roku miał zabieg na pisiorka b mu sie zklejił bo mu nie odprowadzałam dobrze skórki ale sie nacierpiał co prawda przy pełnym znieczuleniu miał to robione ale kolejny tydzień koszmar bo biedaczek nie mógł sikać bo piekło.Więc dziewczynki pilnujcie sisiorków małych bo same potem z nimi problemy.
 
reklama
wymyśleliśmy po 3 ;D

dla córeczki Maja, Zuzanna, Lena A dla synka Konstanty Franciszek badz Dominik


co myslicie dziewczynki ? ;)

D wrocil z pracy przywiózl kacprowi bardzo duzy karton stoi na srodku pokoju a młodego nie ma tak sie bawi swietnie ahh tym naszym dzieciaczka to wiele do szcześcia nie trzeba naprawde;) ja dzisiaj mam owulke wiec bedziemy sioe starac wieczorem;d wiec trzymac kciukasy za moich żołnierzyków;d
 
Siwa to ja trzymam kciukaski żeby z tych waszych utonieć wyszło małe dzieciątko ;-) A Mikuś dobrze nawet bardzo, broi na całego i już mi brakuje oczu żeby za nim nadążyć :-D
Fioletowa to ja zaciskam codziennie w takim razie :tak:
Karolina koniecznie daj znać 22.12 jak po wizycie tylko nie zapomnij! ;-)
Aleksandra dobrze, że osłuchowo czysty teraz musisz go przypilnować żeby się bidoczek wykurował :tak: A z siusiaczkiem my mamy iść do chirurga w ciągu najbliższych 5 m-cy. Muszę z koleżanką się spotkać bo ona z synkiem też była.
Idę na Pierwszą Miłość buziole i miłego wieczorka :tak:
 
Witam, 
Jestem nowa na tym formum i tez staram sie ale o 3 malenstwo w posiadaniu synek 7 i corka 5, ale bardzo pragne miec kolejnego malucha. Staram sie juz od 4 miesiecy ale ciagle nic, w tym miesiacu zainwestowalam w testy owu i dzis kreska wyszla mocniejsza niz kontrolna. Potrzebuje wsparcia bo mam wrazenie ze caly czas mysle o dziecku, tez tak macie?  szukam obijawow ciazy u siebie troche glupio bo dzis owu choc mialam wrazenie ze wczoraj byla ale pewna nie jestem. W kazdym badz razie nie moge doczekac sie dnia 28.12 by zrobic test oby pozytywny, czytalam tez ze testy owu moga pokazac ciaze ale najszybicej po 9 10 dniach od zaplodnienia. 
 
Witaj Kariin :)

wejdz sobie na netmama.pl mi to pomogło, ja nie robie testów owu tylko mierze tempke

i nas to chyba wszystkie nałogowo myslimy o fasolce :)głowa do góry i Tobie sie uda :)
 
Karin witaj i rozgość się :tak:
Anma kochana gratuluję! Super wieści :tak: Dbaj o siebie i maleństwo ;-)
Fioletowa teraz twoja kolej :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry