reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

:) Też mnie boli kręgosłup ;) Ale też obstawiam raczej komputer ;)

Poza tym mam teraz wszystko trochę zaburzone, bo od paru dni walczę z przeziębieniem...:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki:)

u nas weekend dosc intensywny bo odwiedzalismy rodzinke D. takze troszke zmeczona jestem ale co tam;)
powiem wam ze odkad zaczelismy sie starac to wczorajsze przytulanki byly pierwsze bez myslenia o fasolce.. i tak sie odprężyłam ze dosłownie odpłynelam;)

a tak po za tym to wszystko okej:)


Fioletowa
trzymam kciukaski;) kiedy ty testujesz?

Aleksandra wspołczuje... Zdrówka dla Zbynia

Ewa nie panikuj moze lekko spadła i zaraz znowu pojdzie do góry;) badz dobrej mysli

Lolcia jak Mikuś?


A ktora teraz testuje?
 
no cóż - ja teoretycznie w każdej chwili, ale chyba poczekam... wiecie, nie chcę się znów nakręcać, zmarnować trzech testów itd... inna rzecz, że jeszcze po test trzeba do apteki pojechać ;-)
 
Witam Was kochane,
Trzymam kciuki za wszystkie nie poddawajcie się. Nie będę tu Wam pisać jak się czuję. Ba pewnie każda z Was by chciała rzygać jak kot :)-D:-D) nie jest źle, jestem bardzo szczęśliwa i pełna obaw przed wizytą serduszkową ale to dopiero 22.12
Fioletowa zaciskam podwójnie. oby oby....
Ewa rzeczywiście musisz wyluzować. Zobaczysz jutro znów tempka pójdzie do góry i znów się ucieszysz. Spróbuj o tym nie myśleć. Możesz upiec mi pierniczki bo nie mam kiedy :-D:-D:-D
 
dziewczyny bede zamawiac dzisiaj testy na allegro \, nie wiem czy płytkowe czy paskowe czy nie wiem jakie ktore najlepiej??


Pajkaaa
ty zamawiałas pokaz jakie bo ja juz sama nie wiem jakie mam zamówic
 
Byłam u lekarza na szczęście osłuchowo czysty,ciągle mi wymiotuje a szczególnie jak mu podam syrop:(

widzę że wy hurtem zamawiacie testy:)
Siwa20 takie przytulanki są najfajniejsze tylko abyś nie utonęła:)

Fioletowa mocno trzymam kciuki:)

mi dziś tempa nieco podskoczyła ale była bym, w szoku jak bym, zaskoczyła :)tylko dziwi mnie to że mam bardzo wysoko szyjkę ledwo ją dotykam
:eek:
 
ale mam wqrwa, w robocie wymyślaja jakieś głupoty i aż się pokłóciłam z doradcą biznesowym naszej firmy...
aż mnie brzuch rozbolał, mam nadzieję że mi to za chwilę przejdzie
 
reklama
ale tu dzisiaj cichooo masakra... a ja dostalam jakiegoś fiola i wymyslam imiona dla dzieci ;D


Fioletowa przeszło juz?

Aleksandra moze mu syrop poprostu nie smakuje? ja tak mam czesto z młodym jak jest chory.. bp on wogole nie lubi brac leków..
 
Do góry