reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Pajka-ja mam długie cykle ostatni miałam 38 i raczej zawsze mam taki czasem nawet 45,masakra jak sobie pomyśle ile kasy muszę mieć na to każda wizyta 80zł :szok: i leki
Nadia-Witam
Mój M wczoraj wpadł do domu w trakcie pracy z bukietem róż :szok:szok i zaczął przepraszać,ale i tak mu to nic nie dało!! co prawda juz rozmawiamy ale jeszcze musi troszkę pocierpieć będzie miał nauczkę a w tym cyklu i tak nic nie będzie bo leki od następnego, a do tego czasu już mu odpuszczę.

A ja dzis kleje pierogi z kapusta i grzybami juz na święta i zamrożę będzie nas 7 osób a wszyscy uwielbiają pierogi więc muszę ich sporo nakleić :) miłego dzionka dla wszystkich dziewczynek:)

Lolcia 86-no dobry tylko czemu taki drogi:( jak sobie pomyśle ile mnie kasy jeden cylk wyniesie tego monitorowania to aż mnie trzepie musze zrobić napad na bank :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fioletowa no trzymam mocno kciuki aby jej nie było 40 tyg,fajny prezent na święta,kurcze jak by mi się tak udało za pierwszym razem z lekami to miała bym fajnu prezent na rocznicę ślubu a mam ja w styczniu,ale postaram sie nie nakręcać ale coś czuje że będzie ciężko bo już mnie coś bierze:)
 
Witam
Masakra nie poranek. Głowa mnie boli siły nie mam kompletnie na nic a na 13 do pracy :crazy:
Macie racje każda się nakręca bo trudno "odpuścić" sobie coś na czym bardzo zależy. Ale damy rade :tak:
Witaj Nadie
Aleksandra mój M nawet po największej kłótni nie wpadł na to żeby mi przynieść kwiaty.

fioletowa może przegapiłaś owu i już była i z @ spokój na 40 tyg.

U mnie temp wysoka zobaczymy czy urośnie czy znowu poleci na łeb :confused2:
 
nie ma takiej opcji, musialabym mieć cykl ok 24-26 dni - a to mi sie nigdy nie zdazylo...
teraz kreseczka druga zaczela sie pojawiac powoli, zawsze mam ok 18-19 dc - dziś mam 18... zobaczymy co mi dzis na teście wyjdzie...

iza trzymam kciuki zeby nie bylo spadku :-D
 
Witam Was
Jakiś mnie dół złapał z rana ale już sobie z nim poradziłam. Odpuszczam starania na 3 miesiące. Poczytałam o tym waszym castangusie. Kupię go i będę się raczyć od początku cyklu, Skupię się na obserwacji siebie, będę mierzyć tempkę, wspomogę się wiesiołkiem i za 3 miesiące spróbuję. Może jak odetchnę od tematu to się uda. Nie mogę ciągle myśleć o sexie i @ bo zwariuję. Za bardzo się nakręcam. Będę Was wspierać i zaglądać;-)
Za Wszystkie trzymam kciuki:tak:
 
lolcia86 no przecież to jasne że ja chce z wami sama nie ide na sierpniówki ;D wole isc z wami wszystkimi na wrzesnióweczki ;) a tak pozatym to umieram juz z tesknoty za M ;( a gdzie tu do soboty...


Fioletowa a ja tam mysle ze załapiesz sie teraz zobaczysz ;) wierze w ciebie ;p


Aleksandra ja bym sie cieszyla jak by M wpadł z kwiatkami chociaz nie powiem czasem zdarza mu sie bez okazji ;)


Iza wspołczuje bolu glowy ;/


ja umieram mam taka bolesna @ ze szok leci ze mnie jak z kranu no takiej obfitej jeszcze nie mialam idzie oszalec poprostu... ;//

tak bym chciala zeby w tym cyklu sie udalo zastanawiam sie nad kupnem testów owu.. ale nie wiem jak kiedy i od czego i wogole sie jak na czym to polega haha ;d
 
nie wiem czy to ta praca, czy co, dziś mam jakąś dolinę... mam wizję, że kurcze mam cykle bezowulacyjne i w ogóle menopauzę [to tak trochę wyolbrzymiając] ale wiecie takie uczucie że się nie uda i nie ma po co próbować...
najchętniej to bym wyszła z tej roboty, za oknem takie ładne słońce, a tu w biurze to tylko dolinę łapię...
 
Ja siedzę w domu ale podzielam twój los fioletowa, też mnie dołek dopada , czarne myśli, ale z drugiej strony jest ta nadzieja że przyjdzie wreszcie nowy cykl, inny cykl i może zaskoczy. Napewno muszę trochę wyluzować przestać liczyć, mierzyć, sprawdzać tylko podejść do tego zupełnie na luzie w końcu najwięcej dzieci zostaję poczętych przez przypadek :rofl2:
 
reklama
ja nie wiem co się ostatnio dzieje, mam po nocach koszmary, dziecko mi spać nie chce, zniechęcenie i dolina na pełnej linii... ech przydałby się urlopik ;-)
 
Do góry