reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam :-)

Kciuki za wszystkich zaciśnięte.
Siwa wrzesień to piękny miesiąc też.

A u mnie tempka w górę zobaczymy jak długo. Dziś coś mnie brzuch boli. Może przez 0,5 litra lodów z sokiem malinowym i bitą śmietaną. Dzisiaj ostatni dzień urlopu. Może i lepiej bo jak wrócę do pracy to szybciej minie czas oczekiwania. Raz mam wrażenie że się udało a drugi raz że nie. Zobaczymy
 
heloo dziewczynki ;)


kakakarolina eeee to ja trzymam kciukasy a nóż sie udalo ;)


fioletowa owocnej owulki ;)


Aleksandra:) ale za to godzenie bedzie dlugie i namietne ;)


Pajkaa jak tam?


kurde jakas dziwna ta @ takie dekikatne plamienie za to jajniki to mi chyba dzisiaj odpadna tak mnie bola...



Młody grzeczny cały dzien dzisiaj tylko D strasznie marudzi ze teskni itd ae zorganizowałam mu towarzystwo na dziś wieczór xbox przyjaciel browar i fifa a co tam niech sobie chłopak troche odpocznie wkoncu jak wroce to zaczną sie owocne starania ;D wiec nie bedzie czasu na odpoczynek ;)
 
Siwa hahaha mój ma dziś wieczór u kumpla z konsolą. I powiem Ci, że jak się człowiek stara o bombla to wszystko jest dziwne. Dziwne owulki, dziwne @, dziwne bóle ech wmawiamy sobie i tyle;-)
 
no jasne ze sobie wkrecamy no ale takie juz sa kobiety ;)


ja pije kawe i zaraz musze sie zabrac za robienie pracy semestralnej z chemi a zeby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce ;]]
 
hej dziewczynki jestem po wizycie u endokrynologa i tak daje mi 6 miesięcy na zajście przy monitorowaniu przez niego mojego cyklu bo wychodzi na to że nie mam owulacji PCO potwierdził, a jak sie nie uda to dopiero laparoskopia, teraz włączy mi leki ale dopiero od następnego cylku muszę mu w poniedziałek donieść jeszcze wyniki tarczycy bo kurde ich nie zrobiłam powiedzcie mi ile te leki moga kosztować nie powiedział mi co przepisze bo dopiero jak zobaczy wyniki tarczycy to ustali co mi da,i jak wygląda to monitorowanie cyklu na czym to polega, mniej wiecej się domyślam ale raczej mniej jak więcej :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No troszke poszperałam w necie i poczytałam o tym monitorowaniu tylko dalej nie wiem od jakiego dnia sie monitoruje,ale tak myśle że od 10 dc aż do owulaji chyba poprawcie mnie bo pewnie sie mylę znalazłam tylko CLO które kosztuje 15zł uf bo juz myslałam że jest drogi koło 100
 
Do góry