reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witam sie tylko na chwilunie bo moj szkrab rozwala pralkę:szok:

Nadie witaj :) może masz cykl bezowulacyjny? ja bym wzięła luteinę

Aleksandra a masz owu w ogóle?
 
reklama
Hej!
U nas dzis taka piekna pogoda,ja od 10 mialam juz luzy,wiec wykorzytalysmy z Natalka ten piekny dzien! Rewelacja!!!!

U mnie temp pnie sie w gore.Powoli,ale do gory:) Ale dzis kupilam nowa paczke temponow,bo nie wierze,ze takie szczescie moze nas tak szybko spotkac...
 
Pajka-tak naprawde to nie mam pojęcia wydawało mi się,że mam jak swego czasu obserwowałam śluz i temperaturę zdawało mi się że był taki jak na owulacje przeżroczysty i nie gęsty tempa też skakała jajniki bolały jak diabli robiłam testy owulacyjne ale nie potrafiłam ich dobrze odczytać,ale takie miesiące miałam rzadko,teraz prawie zawsze mam gęsty, biały generalnie do dupy sporadycznie jest taki jak na owulacje.
Siwa-Ja wole jak mi kwiaty bez okazji przyniesie a nie jak nabroi,a na przeprosiny to jeszcze mnie dobija bo myśli,że kwiatami mnie ułaskawi nie nie nie da rady :-)
Mnie dzień fajnie minął nakleiłam 70 pierożków z kapusta i grzybkami a w przyszłym tygodniu robię uszka święta święta juz za pasem:)
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane, troszkę Was zaniedbałam bo znów praca była na pierwszym planie, ale zaległości nadrobione:-)
Fioletowa łączę się z Tobą w bólu;-) u mnie to samo dziś 21 dc a testy owu negatywne nadal:wściekła/y: pierwsze 4 miały drugą kreskę ale bardzo słabą a reszta to już wychodzi tylko z jedną:szok: śluzu też jakoś mało:-( na dodatek od tygodnia napierniczają mnie piersi i od paru dni brzuch mnie boli jak na@ , więc już spisuję ten cykl na straty:-( zaczynam podejrzewać, że nie mam wcale owu:zawstydzona/y: a tam:-(
Siwa przykro mi z powodu @ ale zaczniesz od nowa, więc pewnie się uda;-)
Aleksandra super, że już masz zaplanowane leczenie, więc chociaż wiesz co Ci jest i szansa na Maluszka jest już coraz bardziej realna:-) ja mówię mojemu M że za rok jak wróci z Saksów bo od trzech lat co roku jeździ w wakacje dorobić to od razu jedziemy na in vitro:-p oby nie, ale niech się chłopak w razie czego nastawi, że auta nie zmieni:-p
Pajkaa a jak ja nie wiem czy tam ten warsztat na dole mam dobry to czy mogę brać to zioło i mi nie zaszkodzi??:-p;-)
Ana ładnie Ci skoczyła tempa:-D mam nadzieję, że to dobry znak i zafasolkowałaś:-) w końcu zacznie się coś u nas dziać:-D ktoś musi zacząć:-)
dobra a ja zmykam po starsze dziecko siedzi obrażone że się Nim nie zajmuje tylko w kompa patrzę;-) miłego wieczoru:tak:
 
cześć mamuśki.

dawno mniw niw było , ale nie mam nawet czasu ogarnąć mieszkania ni`e mówiąc o całej reszcie .... dziewczyny są jakieś nowe fasolinki?

Pajka pięęęęęęęęęęęęęękny wykresik zaciskam &&&&&&
my na luzaku odkrywamy na nowo przyjemności ;) niekoniecznie wg temp ;)
 
witam sie
chcialam do Was zaglądnąć a tu dupa odcieli nam neta jakas awaria byla a z kom nie umiem na bb wejśc :-(
dzisiaj mnie mało bedzie bo jade do pediatry z Sebciem i do ginka na usg wiec sie dowiem, czy owu w ogóle była...mam jakies przeczucie, ze jednak nie... a przy LUF niestety wykresy są takie same jak w cyklach bezowulacyjnych :/

Aleksandra
ja kiedys czytalam mądrą rzecz... że śluz wcale nie musi byc widoczny na zewnątrz najważniejszy jest ten śluz kolo szyjki :tak: na sluz mozesz brać wiesiołka (marne efekty) albo tutaj juz polecany guajazyl to jest syrop mnie po 2 dniach dał tyle śluzu, ze szok:szok:

Kate
mozesz brac to jest ziolowy lek wiec nie zaszkodzi

Alebur no odzywaj sie czesciej do nas :sorry:brakuje Cie tutaj. No to kolejny taki cykl ladny, ale ciesze sie, ze tak ladnie wygląda bez hormonów a jak mi ginka powie, ze owu była to bede w siódmym niebie:tak:
 
Hej mamusie

ja dziś byłam na pobieraniu krwi na tarczyce wyniki w piątek ale na pewno bedą dobre jak cała reszta wyników
Pajkaa-jeśli chodzi o śluz to zawsze sprawdzałam przy szyjce a tam prawie zawsze pustynia,no i nie ułatwia to przytulania :(ale polecę do apteki i kupie ten syropek DZięki

Kurcze dziewczynki co ja bym bez was zrobiła ściskam wszystkie bardzo mocno
dziś w planach muszę zrobić Zbyniowi lampion bo chodzę z nim na roraty taki lampion u nas kosztuje 30 zł powariowali normalnie

PAjkaa-a co do mądrych rzeczy to wczoraj usłyszałam że kobieta która ma owulacje łatwiej szczytują dobrze wiedzieć:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Dawno mnie nie było :) Jak sytuacja? Komuś już się udało?:)

U mnie dziwna sytuacja. Byłam pewna, że do ow. mam jeszcze co najmniej 2-3 dni, dopiero wczoraj wieczorem zaczął się śluz płodny. A przed samym spaniem zaczął mnie brzuch boleć jak przy owulacji, a dziś rano miałam nitki krwi w śluzie :/ Wyczytałam, że to może być też objaw przedowulacyjny, ale już sama nie wiem. To dopiero 11 dc, od porodu nie miałam wzrostu temp. wcześniej niż 15 albo 17 dnia.

A jeżeli faktycznie gdzieś w nocy miałam owulację, to wieczorem może być już za późno. A ostatnio tyle było roboty, że chodziliśmy spać po północy i nie było czasu ani ochoty na nic...:/ Wić może kolejny cykl przepaść.

No ale nic - temp. dziś jeszcze była niska, więc może nie wszystko stracone :)
 
reklama
witam sie znowu :)
[pisze od mamy :)

no wiec byłam na usg :) oba jajniki czyste tzn bez torbieli, jestem juz po owu :):) endometrium kolo 9 mm powiedziała, czy przytulaski byly potwierdziłam wiec powiedziała, ze mam teraz czekać :)
nawet jeżeli ten cykl nie bedzie owocny cieszę się z jednego - MIAŁAM OWULACJE BEZ HORMONÓW :):) a to daje mi nadzieję, ze castagus działa:-):-):-)
 
Do góry