reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

pajkaa no to trzymamy kciuki... super wieści, że bez hormonków miałaś owu - to naprawdę dobra wiadomość... no to czekasz, a my z tobą
ja jeszcze chyba przed owu [????] dziś mnie coś jajniki bolały... nastrój mam lepszy [może po wczorajszych przytulańcach] pośmialiśmy się, tak na wesoło było :-D
przede mną jeszcze jakieś 10 dni czekania do ewentualnych testów... ale nauczona poprzednim cyklem, chyba będę częściej mojego męża ganiać, żeby się nie okazało, że znów za wcześnie skończyliśmy...
 
reklama
Hej :) Dziś później niż zwykle bo od rana neta nie było :confused2: Ale za to część okien pomyta, łazienka wyszorowana i spacerek z Mikim zaliczony :tak:
Pajkaa super wieści! Skoro potwierdziła się skuteczność castangusa to ja się nie mogę doczekać tej mojej @ :-D I teraz czekam z niecierpliwością na koniec twojego cyklu - oby się zakończyło twoje czekanie na fasolkę a zaczęło odliczanie do porodu :tak: Jak Sebuś? Zdrowy?
Fioletowa takie przytulańce na luzaka najfajniesze obyś więcej takich wesołych wieczorków miała ;-)
Alebur jak się czujesz? teraz odstawiłaś leki to może poszczęści ci się bardziej? Zaciskam!
Aleksandra wyniki na pewno będą dobre nie ma innej opcji ;-)
Ewa może owu dopiero przed tobą? Mimo wszystko dorwij meża :-p
Oki idę coś przekąsić :-D
 
Pajkaa na prawdę dobre wiadomości jakaś taka przybita byłaś w tym cyklu a tu proszę. ;-) Zaciskam kciuki za powodzenie. Kiedy powinnaś dostać @

Ja chyba jutro kupię test może w piątek albo w sobotę zrobię bez przekonania ale co tam
 
Pajkaa-mocno trzymam kciuki aby sie udało ale prezent na święta:)
Kakakarolina i za ciebie mocno trzymam prezent pod choinkę jak znalazł ja to prędzej na wielkanoc ale może kto wie:)

ja dziś ponad 4 h robiłam lampion dla Zbynia ale wyszedł całkiem fajnie i dałam tylko 6 zł a nie 30:)

Lolcia86- może i do mnie wpadniesz okna umyć bo to jedyne czego nie znoszę robić i wieszanie firanek jakaś masakra a jak sobie pomyśle ile mam okien do mycia to odechciewa sie świąt miłego popołudnia ja lecę
na roraty na 18 ze Zbyniem
 
Ostatnia edycja:
Pajka superrrrr bardzo dobre wieści. Ja również zaciskam mocno &&&&&

jestem taka zmęczona , że nie mam siły nawet klikać ;) tam gdzie trafiłam to istny obóz pracy !!!
 
Aleksandra ja też nie lubię ale trzeba było zresztą to dopiero część zrobiona reszta pewnie jutro :-D To ty musisz mieć jakąś artystyczną duszę jak zrobiłaś lampion :tak: Zresztą dla mnie takie rzeczy zrobione własnoręcznie mają ogromną wartość - Zbysiu ma na pewno najładniejszy lampion :tak:
 
hej alebur
no właśnie dawno cię nie było... na razie fasolek nie ma, czekamy na izę i pajkęę
reszta trenuje ;-)

To jeśli o mnie chodzi to chyba znowu nic z tego, tempka w dół :wściekła/y: Wściec się można. Jeszcze Kuba znowu zaczął sikać w majtki. A tak ładnie od sierpnia robił siusiu i kope do kibelka a teraz coś mu się odwidziało.
 
lolcia86-:) w kościele wszystkie dzieci miały takie same lampiony Zbynio był taki dumny ze swojego każde dziecko patrzało na jego lampion ze zdziwieniem troche duży mi wyszedł ale przede wszystkim był inny,tylko niestety na taką pogodę deszczową nie zda egzaminu:(


Ja zmykam kłaść Zbynia rano do przedszkola zasuwa:)miłego wieczorku i przytulania:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry