reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Aleksandra są inne leki rowniez niestety droższe clo jest najtańsze z tego wszystkoego...no monitoring sie prowadzi do owulacjigdzies od 12 dc ale to zalezy jakiej długosci masz cykle...
 
hej dziewczyny

ja wczoraj chciałam zbałamucić męża... ale zasnęłam.... hehe ale test owulacyjny dalej nic nie pokazuje, moja persona też mi nie pokazuje owulki...

siwa hmmm no wariują nam te cykle...

Ola trzymam kciukasy mocno zaciśnięte...
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa chociaż zalogowana dawno temu :tak:
Staramy się z mężem już rok o drugą dzidzię i nic a teraz na dodatek spóźnia mi się okres , robiłam wczoraj bete i >2,czyli nic z tego. Ja powoli tracę siły na to wszystko chyba za bardzo bym chciała.
 
hej fioletowa najgorsze że tej głupiej @ wciąż nie ma suwaczek pokazuje ile dni się spóźnia a ja w tym cyklu tak się nakręciłam chyba 200zł na testy wydałam, oszalałam ale byłam prawie 100% pewna że się udało
 
no tak czekanie na @ to drugi punkt szaleństwa... chyba poczekaj jeszcze kilka dni, a jak dalej nei będzie to do gina... my tu ostatnio miałyśmy wszystkie chyba spore opóźnienia... mi się spóźnił o cały tydzień... mam nadzieję że teraz na 40 tygodni mam z głowy ;-)
 
Ja w piątek pójdę do gina chyba że do tego czasu dostanę @ , mam w domu luteinę więc chyba zacznę brać żeby wywołała mi tą wredotę , eh ciągle mam pod górkę 2 m-ce temu poroniłam teraz to spóźnienie.
 
Dzień dobry ;-)
Siwa kurczę byłam pewna, że pierwsza pójdziesz na sierpniowe mamusie a ty dobra koleżanka jesteś i chcesz z nami na wrześniowe iść - obyś w tym cyklu zafasolkowała. Fajnie, że robisz to prawko bo się przydaje i nie będziesz od męża uzależniona ;-) A takie kilkudniowe rozłąkowe dobrze wam zrobi będziecie się gorąco witać :-p
Fioletowa tutaj wszystkie takie szalone prawda? :-D Najpierw czeka się na owulkę, później wypatruje objawów a następnie na spóźnienie @ i testy a ja trzymam kciuki za ciebie żebyś tym razem dostała wolne od @ na 9 miesięcy :tak:
Nadie witaj i nie załamuj się, spóźnienia się zdarzają a może poprostu do zapłodnienia doszło troszkę później i test jednak 2 kreski pokaże tylko za kilka dni?
Aleksandra trafiłaś na dobrego lekarza to będzie dobrze :tak: Poobserwuje cię a później da jakieś leki i nim się obejrzysz Zbysiu będzie miał siostrzyczkę lub braciszka :tak:
A ja wciąż czekam na @ wczoraj kupiłam castangusa i z niecierpliwością wypatruję małpy żeby zacząć go używać :tak: A mąż zrobił mi wczoraj niespodziankę i zabrał mnie na pizze :-D
 
reklama
Do góry