reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hej porannie

lolcia nie możesz pamiętac, bo ja się do ginki nie dostałam, ona wyjechała na jakieś sympozjum czy coś... no a teraz działamy, robie testy owulacyjne, ale na razie mam negatywy, chociaż zaczęła mi się pokazywać druga kreska ale jeszcze jest słaba, pewnie za 2-3 dni będzie ok....

dziś nockę mieliśmy do d... młody ok 3 w nocy taki cyrk nam odstawił że szok, a o 6 rano ziewał... jak juz trzeba było wstawać...
 
reklama
dzien dobry dziewczynki przyszła @ jajniki bola jak ja pier.... ani nie jestem zła ani smutna mysle pozytywnie ;) najwyzej bede wrześniówka ;) dzieci z września tez sa super ;) zaraz jade załatwiac sprawy urzedowe;/ az mi sie odechciewa jak myśle o tych babach w urzedach ;D a pozniej pierwsze jazdy L ;D hehehe troche sie boje ;) ale co tam wpadne popoludniu to wiecej wam na stukam ;p
 
ja się witam
robie porządki świąteczne wiec mało mnie będzie mam pomocnika :-D wiec jest lekka masakra :-D


Lolcia pod warunkiem, ze nie był to cykl bezowulacyjny :tak: bo przy LUF jest skok jak w normalnym cyklu tylko nie pęka pęcherzyk i tempka również jest wysoko:tak:
 
Witam sie z rana Siwa20 na pewno będziesz wrześniowa :-)
Ja w nocy nie spałam tak mnie bolały krzyże masakra:-(ja mam tylko tydzień spokoju jeśli chodzi o@ 2 tygodnie sie męczę z objawami potem @ przychodzi tydzień spokoju i znowu objawy można oszaleć
a z M nie rozmawiam.Dziś Zbynio został w domku coś mi pod kaszluje i nosem ciągnie,jak sobę przypomnę jak ja mierzyłam tempe to chyba zle to robiłam stała pora była ale tak głęboko go nie wkładała dorze teraz wiedzieć jak to powinno na prawde wyglądać może od grudnia będę mierzyć,zobaczymy co mi dziś powie lekarz
 
ech teraz siwa doczytałam... trzymam kciuki więc za wrzesień...

Ola współczuję choróbska młodego, oby się nic nie rozwinęło... u nas już lepiej, ale jeszcze troszkę kaszle...
 
Aleksandra mam nadzieję, że już pogodzona z M. Zdrówka dla Zbynia
Paajka w takim razie Ty mnie nie strasz w takim razie cyklem bezowulacyjnyn;-) 80dni:szok::szok::szok: w moich cyklach jak w zegarku byłaby to niezła ironia losu, że akurat teraz mi się coś takiego przytrafiło. Ja nawet po ciąży wskoczyłam od razy w regularne cykle.
Fioletowa oby już teraz z górki i niech młody całkiem wyzdrowieje
Paajka fajne to co piszesz o biernym odpoczynku hahaha bierny odpoczynek pracującej mamy z dzieckiem... hm u mnie nie występuje:-D:-D:-D. Niemniej chyba się skuszę na to mierzenie. Jaki mam kupic termometr? i czy moge mierzyć w buzi??
Siwa czas bez M szybko zleci a tak potęsknić jest zdrowo

Dziewczyny uważające, że mało czasu poświęcają dzieciom. Czy Wasze dzieci się śmieją, są radosne i pogodne. Jeżeli tak to znaczy, że są szczęśliwe:tak:. Nie trzeba do dzieci cały czas ćwierkać, żeby miały mamę. Jak mama myje gary a dziecko bawi się obok to to zaspokaja jego potrzeby bliskości;-)
Ale dwugodzinny spacerek Paajka powinnaś odbębnić;-)

ps Siwa doczytałam. dobrze, że masz pozytywne podejście. Czyli jednak miałaś wilczy apetyt :-D trzymam kciuki za wrzesień
 
Hej!
Ja tylko na moment,bo nie ma zupelnie dzis czasu na nic,pracy masa!!!
tempo skoczyla i zaznaczylam szczyt. Moze macie inne propozycje,bo sama nie wiem czy dobrze zaznaczylam.
Co sie mialo stac,to sie stalo,teraz trzeba czekac na rezultaty!
 
Karolina mozesz mierzyc w ustach :) termometr najlepiej rtęciowy albo elekrtoniczny owulacyjnt microlife.

Ana
ja sama nie wiem...czekam na opinie z npr... bo sama nie wiem czy mam dobrze zaznaczona...
 
Kakakarolina Nie nie pogodziłam i zanosi sie na coś grubszego i na kilka cichych dni na szczęście to nie z mojej winy:-)
Ja o 12 jade do mamy małego podrzucić,troszke u niej posiedzę i do lekarza:-)Życzę miłego poniedziałku
 
reklama
Do góry