reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
MOU Dzięki za odpowiedz. Ja ostatnio fatalnie się czuję, mam straszne mdłości. Zawroty głowy. Nie robiłam testu, przecież miałam @ w terminie i trwała 4 dni ale teraz to już nie wiem cholera. Dziś też ledwo żyję. Może to jakaś bakteria a może by zrobić test - bezsens totalny Przeciez nimożliwe jest mieć @ w
terminie i tak fatalnie się czuć ...

LOLCIA a byłaś zobaczyć czapeczkę w H&M ? Tam zawsze jest z czego wybrać :p
Polecam Ci taką czapę i dla chłopaków i dla dziewczyn, moja Jula długo ją nosiła. Od wewnątrz polarek, zapinana na nap pod szyjką, bardzo wygodna.

Zobacz załącznik 390150
 
Mamma - szkoda że nie mierzysz tempki, byśmy miały jakieś rozpoznanie... a tak to nie wiadomo czy to @ była czy nie ;-)... śliczna czapeczka :) ja miałam z ZARY i trzymam ją dla kolejnej dziewczynki. Moja niunią ją tak uwielbiała, i jak ostatnio ją znalazła to kazała sobie zakładać, i chodziła w niej cały dzień - nawet spała :-D
..aaa no i prześliczna niunia !!!!

Kataszka - nie chcę Cię martwić, ale brązowe plamienie świadczy o zbyt małej ilości progesteronu, więc lepiej jakbyś to do lekarza zgłosiła...
 
u mnie z temperaturą ciała to zawsze cyrk, już o tym pisałam, przeważnie mam 35 stopni jak mam 36 to znaczy że temperatura :D Ostatnio chorowałam brałam antybiotyk i miałam 38,8 ale tak mi niedobrze że hej - zwalałam to na antybiotyk, ale to mnie trzyma od ponad tygodnia a przeciez już nie jestem chora, teraz od wczoraj mam dość silny ból w podbrzuszu i mnie muli, pewnie jakaś bakteria bo miałam wczoraj rozwolnienie :D śmiesznie o tym pisać ale chyba znowu się zarejestruję u lekarza bo to dziwaczne jest o dziwo w tym @ w ogóle nie miałam bóli jajników i brzucha jakoś tak bezobjawowo i krew jasnoczerwona i dosyć skąpo
 
może to jest po prostu okres ;( bardzo mnie zakłuło w lewym boku i kij wie czy to brazowe czy czerwone , nie wiem , jestem zalamana.
 
Mamma - a jak i gdzie mierzysz?
Mnie cycuchy cały czas ćmią, a w podbrzuszu jakby tak "tępo" a przed @ nigdy nic takiego nie miałam, żadnych bóli, ćmienia w piersiach - nic. Jedyne co miałam, to że byłam napuchnięta i syfu na twarzy, jadłam co mi w rękę wpadło, a teraz nic, żadnego spuchnięcia, wzdęcia, nic.

Kataszka - nie załamuj się tylko idź dziś do lekarza, jak masz brązowe plamienia lekarz powinien dać Ci luteinę i po kłopocie. No właśnie a czemu nie robisz testu???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
JaMamma śliczna niunia i czapeczka super :) Właśnie takie z uszami mi się podobają tylko narazie chciałam coś cieńszego taką przejściową a H&M to u nas niestety nie ma :/ Ja mieszkam na zadupiu pod względem sklepów nie mamy nawet porządnego supermarketu a co dopiero mówić o ciuszkach :) Dla młodego mam mase fajnych rzeczy od rodzeństwa z UK ale o czapeczce siostra nie pomyślała :D
Mou i jak sytuacja?
 
reklama
zrobiłam wczoraj i jedna kreska i byłam u lekarza i powiedział, że nie wyjdzie mi bo za wcześnie , z krwi też mi nie kazał robić. jestem umowiona na wizyte na 21, powiedzial ze mam sie trAKtowac jakbym byla w ciazy bo mam objawy i mialam napuchnieta szyjke... a teraz co... niby nie mam tego tak jak w okres no ale zobaczymy do poludnia czy sie bedzie krwawienie nasilac...
 
Do góry