reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Pajkaa no kurcze ja wlasnie do tej pory bylam na lekach i chodzilam na usg ale 13-14dc i jak stwierdzal ze owulki nie bylo no i ze pecherzyk jest za maly np najwiekszy mial 15mm to mowil ze nie bylo owu i nie bedzie w tym cyklu i od 14dc luteina ...no a w tym cyklu nie bylam na monitoringu bo stwierdzilam ze za bardzo przezywam ale z drugiej strony pomyslalam ze wstrzymam sie z luteina no i test owu pokazal mi pozytywny wynik jakos 17dc a luteine wzielam dopiero 19dc ....ale u mnie ani piersi nie bola ani zylek nie maja ani brzuch jak na okres jakos mega nie muli tylko troszke wiec raczej znow pudlo;/ okres w niedziele a testy jeszcze nie przyszly wiec na razie nie kusi mnie zeby sprawdzic wczesniej ale jak dojda pewnie jednej zrobie ...na szczescie kupilam 5 clearblue...swoja droga na allegro znalazlam po 7,5 wiec tansze niz quickview a siostra ktora jest farmaceutka powiedziala zeby na allegro nie kupowac quickwiev bo moga byc wadliwe..podobno cala serie wycofali z aptek ..
 
reklama
hejka :)
U mnie jeden mały guzik z wielką pentelką... tempka spadła, ale czemu? przecież tak powinno być tuż przed @ a przecież to jeszcze nie ten czas absolutnie! więc co jest grane? budziłam się kilka razy w nocy ostatni raz dwie godziny przed pomiarem ale nie powinna spaść aż tak. ktoś ma jakaś teorie???

słuchajcie... właśnie zaczęłam krwawić!!!!!!! Kuźwa!!!! co sie ze mną dzieje do jasnej !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
TRIX Powiem Ci, ze Twój lekarz pieprzy głupoty!!!! ja zaszłam w ciążę z pęcherzyka, który pękł w 17 dc i mial 17 mm!!!! ja się założę, ze ta lutka blokuje Ci owu!endometrium miałam też cienkie bo 6,8 mm więc jak na ciąże bardzo cienkie, ale dało radę. Na Twoim miejscu jeździlabym na usg tak w 17-19 dc i wtedy decydowała, czy lutkę brać czy nie... ja np owu teraz mialam 20 dc i pęcherzyk mial 18 mm

MOU @ dostałaś bo już nie kumam :/
 
Pajkaa - Chciałam sprawdzić śluz i szyjkę przy okazji. w ogóle natrudziłam się żeby jej dosięgnąć, jak już się udało to wyczułam że jest zamknięta i napuchnięta, jak wyjęłam palec był zabarwiony krwią. nie zaaplikowałam na razie tampona tylko wkładkę. zobaczę co to takiego. dziś zadzwonię do lekarza bo coś się ze mną pierniczy... no jak można dostać @ w 14dc?????
 
dobry materiał o szyjce macicy. dziewczyny czyli , że jeżeli teraz mam niby spulchniętą szyjke macicy to przed miesiączką powinna być jakaś inna niż teraz mam ? skoro lekarz powiedział, że nie widzi żebym miała dostać @
 
co to jest 14dc ? ile spóźnia Ci się miesiączka? krwawienie się często zdarza w ciąży, moja mama miała 3 dzieci i przy każdym miała okres. a może jakieś naczynko pękło gdy sobie grzebałaś !
 
Kataszka, no właśnie nie spóźnia się, 14dc to 14 dzień cyklu miesiączkowego. owulację miałam bardzo wcześnie i dzisiaj jest 10-11 dzień po owulacji. szyjkę mam spuchniętą a zaczęłam dziś krwawić razem ze spadkiem temperatury, wczystko wskazuje na @ po 14 dniach od poprzedniej.
 
czyli jeśli dobrze rozumiem... jeśli miałam okres 10 sierpnia to mam 35 dc ?? (proszę o cierpliwość bo jestem zawiana ) a może źle po prostu wyliczyłaś sobie owulację? może teraz masz, często przy owulacji występuje śluz z krwią.
 
reklama
hej

mou faktycznie dziwnie się tam u ciebie dzieje, chyba też bym skonsultowała z lekarzem

kataszka tak, masz 35 dzień cyklu...

ja mam zgona, tak mi się nic nie chce, królestwo za możliwość posiedzenia w domu ;-)
 
Do góry