reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Rysica ja tez !!!!!!!!!!!!!!!!!!świetny aktor i jakie ciacho :tak: z takim aktorem az sie chce filmy oglądać:))))))))))))))))))

Kasiik jasne ze nie odebrałam twojego posta źle :)))))))))) dziękuje za kazde słowo otuchy :)
a czy ja przeoczyłam to jak pisałas ze sama straciłas dziecko ????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
A ja nie mam polskiej Tv:( A na niemieckim nic nie leci dzis ciekawego:(.Zamowilismy wczoraj dekoder,bedziemy tam mieli kilka polskich programow,ITVN,POLONIA,i jeszcze jakies dwa ktore transmituja w niemieckiej TV,wreszcie poogladam Na wspolnej:-)
Pichce wlasnie Karpatke,mojemu sie zachcialo słodkosci;-)
 
Mamuśka, ostatnio z mężem oglądaliśmy wieczorkiem Szybcy i Wściekli 4, już się nie mogę doczekać 5 części "Fast Five" :D a Pitch Black'a oglądałam już ze 3 razy i jeszcze mi się nie znudziło :D
 
Kasiik zawsze to coś juz ;) wiec pooglądasz naszą telewizje ;)))))
My zamierzamy teraz zmienić sobie Pakiet Familijny w cyfrowym polsacie na Pakiet Familijny HD, pare groszy wiecej a rozdzielczość lepsza

Rysica ja uwielbiam oglądać filmy ale nie sama, tylko jak jest mój w domu wiec rzadko :(((((((ale zawsze coś hehe:)

Ja uciekam spać kochane :*******
Do jutra :*
Dobranoc :**
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pisalam kiedys,poronilam w poczatkowych tyg ciazy,ale dowiedzialam sie o tym dopiero w 3 miesiacu:-( teraz wiem dlaczego wtedy testy wychodzily negatywne,u ginekologa dowiedzialam sie ze jestem w ciazy poprzez zwykle badanie,po 2 tyg mialam przyjsc na Usg,byl to juz 3 miesiac ciazy,na Usg sie okazalo ze sie nie rozwija,i ze serduszko nie bije:-(Tylko 2 tygodnie cieszylam sie ta ciaza.
 
A co dziś Ja pierwsza ??????
No więc Dzień dobry słoneczka ;**********
My juz od 6 na nogach :((((( łeeeeeeee...... mały sie wyspał i nie dało rady go jeszcze przytłamsić, no trudno , przynajmniej o 12 padnie i bede miec troszkę luzu, i nie bedzie tak marudny jak wczoraj :)

I pogoda znów mnie zaskoczyła , miało lać a tu proszę- słoneczko świeci :) Oby było jak najdłużej to zdąrzę jeszcze na zakupy skoczyć z małym !!!!!!!!!!

Śpiochy natychmiast mi tu wstawać !!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: hehe ;))))))
 
A ja druga he he he... Już nie śpię :)

Fasolki u mnie nie będzie w tym cyklu, ale teściki owulacyjne są i w przyszłym cyklu ostro do roboty :-)
Teraz było chyba za wcześnie - macica po usunięciu spiralki jeszcze nie chciała dzidziusia :) :) :)

A dziś stresujący dzień będzie. o 15.30 będzie dzwonił adwokat, i uzgadniał postępowanie sądowe bądź nie... trochę się stresuję :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry