reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nie - nie dostałam jeszcze... ale 13 dni temu było małe "co nieco" ( w międzyczasie też hi hi) i zrobiłam teścik, i od razu jedna tylko krecha wyskoczyła :)
Ale w kolejnym cyklu "domek" dzidziusia będzie wypoczęty i wytestowany... więc może, może :) :) :)

A co do sprawy, to chcemy pozwać poprzedniego pracodawcę mojego M, bo nie zapewnił mu odpowiedniej ochrony w miejscu pracy, i przez 6 miesięcy był na zwolnieniu lekarskim, stracił włosy na głowie ( ale na szczęście mu odrosły) bo był zrozpaczony, i miał wysypkę sączącą na calusieńkim ciele.
Firma adwokacka chce poprowadzić tą sprawę, na zasadzie że my nic nie płacimy :)
 
reklama
Mou no rozumiem bardzo dobrze, mam nadzieje ze wygracie :)))))) ale z tego co piszesz to aż sie włosy na głowie jeżą, !!!!!!!!!!!! Ale takie są ludzie niestety i prywaciarze !!!!!!!!! Mój pracuje u prywaciarza i jakby tak podać go do sądu pracy to miałby przesrane ale nikt nie ma odwagi bo boi sie ze prace straci, teraz takie czasy ze trzeba pracy pilnować niestety :((((((((
 
Na szczęście ma nową pracę...
A ta poprzednia to produkcja plastiku była, i widocznie nawdychał się jakiegoś świństwa... aaahhh...
Najgorsze to było, jak zaczęłam ścinać mu włosy, a tam normalnie całe łyse place!!! Koszmar !!! On był na skraju załamania...
i co najlepsze lekarze w ogóle mu nie pomogli.
Zaczęłam go faszerować tabletkami z ostropestu i po dwóch miesiącach włosy mu odrosły !!!
 
Magda tez ładne ;)))))))))
w klasie zawsze było Magda jak glizd po deszczu i byłam zła na mamę że nie wysiliła się i dała mi takie pospolite imię...teraz bym go nie zamieniła...
Zawsze mi sie tez podobaly takie imiona jak Weronika,Dominika i Hanna,no i oczywiscie Maja!:-)
HANNA !!! Boskie...
dziewczyny????????? Czy ja jestem potworem ???? bo juz nie wiem co o sobie myślec :((((((((((( Chodzi mi o to czy nie za wcześnie sie otrząsnęłam po stracie dziecka?????// Myślę o nim ciągle cierpie nadal ale jestem gotowa na starania sie znów od nowa, może ja jestem inna zła ze tak szybko sie decyduje ;(((((((((((((((
Co do starań, to różne są teorie na temat tego ile odczekać. Czasami im szybciej tym lepiej, nawet w pierwszym cyklu po poronieniu. Wszytsko zalezy raczej od naszej psychiki niz fizjologii. Przecież nigdzie nie jest napisane że powinnaś posypywać głowę popiołem albo przejść nad tym do porządku dziennego...Jedne babeczki są silniejsze psychicznie inne mnbiej...jedne potrzebuję więcej czasu inne są szybciej gotowe...
3mam kciuki żeby się udało...i nie jesteś zła.
 
witam i ja u mnie było słoneczko teraz czarne chmury i zimno jak cholera ja do tego wszystkiego zapuchnełam od zęba normalnie mam już dość

Mou to życzę wygranej w sadzie!!!!!!!
natasza tak po poronieniu samoistnym czasem można się starać w następnym cyklu ale jeśli ma łyżeczkowanie to niestety nie musisz odczekać inaczej to jest duża szansa że i następne poronisz ....
Mamuśka buziaczki
 
Ja swojego imienia nie lubie, łeeeeeeeeeee... najchętniej to bym zmieniła :) Mialam miec na imię Marta a wyszło jak wyszło, !!!!!:wściekła/y::wściekła/y:
Moja 2 znajome zaszły od razu pi pierwszym cyklu i ma teraz wspaniałą córeczkę, ciąża bez problemów !! a podkreśle ze miały łyżeczkowanie. I jakoś to mnie buduje ze u mnie tez bedzie dobrze, no musi przeciez juz byc dobrze ;)) nie ma innej opcji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Izul@a może Cię choróbsko łapie :(((( Oby nie !!!!!!! Mnie tak wczoraj było zimno, ale to strasznie, ubrana byłam ciepło a sie trzęsłam !!!!!!

Bardzo możliwe, bo dziś znów zimno.. ;(

Zrobilam test przed chwila-niestety Negatywny.Moze powtorze jeszcze jutro,chociaz mysle ze jednak sie nie udalo.@ nadal brak.

Oj kochana, skoro tempka spada i test negatywny, to wydaje mi się że tym razem się nie udało.. ;(

Mysmy sie tez dzis poklocili...ale jak zawsze przez moj okropny charakterek.:zawstydzona/y:I zawsze wszczynam jakies klotnie bez sensu,moj byly maz tez byl nerwus,nie wiem po kim moje dziecko takie grzeczne i spokojne:confused:No i dzis sie poklocilismy,i dosc dlugo to trwalo,ale juz jest ok.Przyznalam sie do bledu-choc czasami mi to ciezko przychodzi...:-(
Pisalyscie wczsniej o odpieluchowywaniu,ja mam zamiar Majke odpieluchowywac wlasnie teraz,juz sama chodzi coraz smielej,nocniczek kupilismy,a taki fajny z oparciem z tylu i boku;-)ktory potem mozna rozlozyc jak dziecko bedzie starsze na nakladke na ubikacje.Mysle ze to dobry moment,a jak to nam wyjdzie to zobaczymy,i ktoras z Was pisala ze zmuszac tez nie mozna,zgadzam sie calkowicie,jak nie pojdzie odstawimy nauke na pozniejszy moment;-)

To Ty masz dziecko z pierwszym mężem i teraz ponownie wyszłaś za mąż czy jak? Ile czasu trwało zanim dostałaś rozwód? Ja czekałam półtora roku. W czerwcu będę miała rozprawe. Przepraszam, że pytam..

Aaaaaaa, co do odpieluchowania to moja chyba już ze 3-4 misiące kupke na nocnik woła ;)
 
Dzień Dobrerk!!!:-)
Ja też dziś wcześniej wstałam, ale dopiero teraz lapka włączyłam.

Zimny i pochmurny Pruszków solidaryzuje się z pochmurnym Wrockiem i innymi pochmurnymi miejscami w PL :D
Mamuśka skumulowała całe słoneczko ;)

co do imion - to ja bardzo lubię swoje :D a na imię mam Samanta i często ludzie się mnie pytają, czy to moje prawdziwe imię :p
Ostatnio dwa tygodnie temu dwie osoby mnie zapytały, czy naprawdę mam tak na imię :p Jeden to był Michał Cieślik z radia EskaROCK jak wygrywałam płytkę :D a drugi to klawiszowiec zespołu Carrion, z którym się trochę zakumplowałam po ich koncertach :p I też ostatnio na FB gadaliśmy i się zapytał :p

Mou - trzymam kciuki! Ale z tego co się orientuję, to najczęściej takie sprawy są wygrane dla pracowników!
 
reklama
Rysica u mnie juz nie ma słónca, odeszło sobie Bóg wie gdzie :(((((((:)wściekła/y:
To TY masz niezłe znajomości ;)))A poza tym zapomnialaś o mnie, Ja tez sie pytałam pare dni temu jak zapraszałam Cię na FB :) Mnie sie baaaaaardzo Podoba Twoje imię ;) :***
 
Do góry