reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mnie się z damskich imion podoba moje (Izabela), procz tego Natasza, Dominika, Amelia, Julianna, Lilianna, Aniela. Jak będe miała drugą córkę to najprawdopodobnij będzie to Dominika Aniela, lub Aniela Dominika ;) Lub jeszcze Daniela. Śliczne. Lubie poważne imniona.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zimny i pochmurny Pruszków solidaryzuje się z pochmurnym Wrockiem i innymi pochmurnymi miejscami w PL :D
wołałabym solidaryzować się z jakimś słonecznym miejscem ale co tam :-p

A co do żeńskich imion to moim faworytem jest Antonina i Matylda...A kamisiek miał być Sewerynem ale małż walczył o Kamila od 20 tyg jak lew więc odpuściłam...
 
Mamuśka, no tak, ja gapa myślałam, że Ty mnie tu na forum pytałaś, czy to moje prawdziwe imię. Już mi się to czasem myli co było na prv a co na ogólnym. Wybacz kochana :*:*:*
a znajomości - no bo ja sobie lubię pogadać z kimś z zespołu po koncercie, a Carrion jest mocno otwarty na fanów :D a ja po prostu uwielbiam ich muzę :D
W radio EskaROCK też już mnie i męża znają :p
a jeszcze Rynkowski to mój taki dalszy wujek i też go raz na jakiś czas widuję :p
 
Rysica - A znasz jakiś taki przypadek co wygrał??? Bo ciekawa jestem...
Znajomy MM miał sprawę, bo wsadził rękę do zlewu a tam szkło było rozbite, i przeciął sobie rękę, ale nie jakoś poważnie - i dostał 6000funtów odszkodowania - dalej pracuje w tej samej firmie :)
Bo tu jest tak że pozywasz pracodawcę, ale każdy (większy) pracodawca ma ubezpieczyciela, więc to normalne jest, i nawet teraz mój pracuje z takim starszym panem :) który waży ... no niemało!!! i poślizgnął się na chodniku niewysypanym piachem, zwichnął sobie biodro (nic poważnego) dostał takie odszkodowanie, że nawet nie chce o ty mówić... tak czy siak, jeździ nowym samochodem he he he


HEHEHEHEH Niuni właśnie kupa idzie!!! :-) ale ma pieluchę - i pytam jej "chcesz zrobić kupeczkę na nocniczku?" reakcja była błyskawiczna!!! "NIE NIE NIE"


A jeszcze dodam tak:
Mi dał imię mój tatuś św. pamięci...
"Siedem dziewcząt z albatrosów, tyś jedyna, a na imię miałaś właśnie...." he he
I kocham swoje imię :)
Moja córunia ma tak na drugie :)
 
Ostatnia edycja:
Rysica to nieźle , fajnie tak znać kogos sławnego :) Ja jedynie znam Dorote Zawadzką SUPER NIANIE, na Facebook wygrałam od niej książkę gdyz byłam 5000 osobą lubiącą jej stronę, hehe i potem czasem jeszcze rozmawiałysmy :) bardzo sympatyczna osoba, :)
 
Mou - osobiście nie znam takiego przypadku, ale "Się mówi" czasem w wiadomościachale to wtedy jak są ekstremalne sprawy. a w Anglii to już w ogóle nie wiem jak to jest...

A ja teraz miałam taki przypadek, że miałam w grudniu operację kostki, którą skręciłam w 2009 roku w drodze do pracy. No i miałam wtedy też operację, wróciłam na rok do pracy i znó musiałam mieć operację, a że to był wypadek w drodze do pracy - to z zaświadczeniem lekarskim dołączonym do L-4 miałam dostać 100% pensji na L-4, a zakład pracy mój cały czas mówił, że to nie wystarczy, że oni nie mają podstaw i że muszą do ZUSu złożyć sprawę... I czekałam 1,5 m-ca na odpowiedź z ZUSu, porozumiewałam się z ZUSem i musiałam dosyłać dokumenty, bo mój zakład pracy nie przesłał im najważniejszych!!! I ZUS teraz jakieś 2 tyg temu wydał decyzję, że mają mi wypłacić wyrównanie!!! :D Za 3 m-ce!!! :D Ale też ile ja się nadenerwowałam, ile nawyjaśniałam, a zakłąd pracy tylko mi kłody pod nogi podstawiał. Ale w końcu wyszło na moje i 21 kwietnia mam mieć pieniążki (a ciągnie się to od 28 grudnia, bo wtedy mąż dostarczył pierwsze L-4 do pracy mojej...)
 
Fakt, jak były targi we Wrocku "Mother&baby" to dostałam od niej autograf na książce. Chwilę pogadałayśmy i jest fajną, ciepłą osobą z poczuciem humoru
 
reklama
Witam sie i ja...za szybko tu piszecie..
My wczoraj mielismy fajny wieczor, jak co wtorek;) Na Wspolnej,MjM i Usta Usta (ten serial to hit!!), uwielbiam wtorki, bo wreszcie ten nasz serial leci:-))
Kasik co do wczesnego odpieluszania to ja bylam podobno odpieluszona w 9 miesiacu ale juz sobie wyobrazam jak to wygladalo...co chwile babcia biegala za mna z nocnikiem, sadzala, wywolywala siku, kupke i takie tam hehe byle tylko pozbyc sie tetrowych pieluch;)))
 
Do góry