reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Przy takim wietrze to spakuj i puść balonem :-D
Mamusia szkoda...
A mój starszak ma gorączkę i leży w łóżku... Ach coś się przypałętało do biedaka... A maruda nie z tej ziemi...
 
reklama
a to pytanko do minie???

bo jeśli tak.. to nie wiem... he he jakoś tak "od tyłu poszło" trzy lata starań po hormonach, aż w końcu zaskoczyło...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:-)
Tutaj tez wiatrzysko i deszcz caly dzien.A dzisiaj wybralam sie z mała na dlugi spacer na miasto,mialam kilka spraw do zalatwienia,a tu nas taka pogoda zaskoczyla:wściekła/y:.Wczoraj odebralismy zamowiona w styczniu kanape,tak dlugo musielismy na nia czekac,w koncu dostalismy list ze mozemy ja odebrac,mozecie sobie wyobrazic moja radosc ze tego mebla;-)od stycznia spalismy na materacu w pokoju goscinnym,juz sie jej doczekac nie moglam,no ale do rzeczy,moje kochanie ja przywiozlo,zaczelo skladac a tu sie okazalo ze dostalismy kanape bez ''sprzetu'' do zlozenia i nozek!No wsciec sie mozna.Musielismy pojechac znowu do sklepu,kawalek to jest,a auto nam sie popsulo niedawno i musielismy zaplacic taksowkarzowi 20e za przywiezienie jej,a tu musimy znowu jechac spowrotem,no ale taksowkarz (polak;-)) zawiozl mojego M do sklepu,przywiozl spowrotem z czesciami i nie wzial nic.Kanapa zostala poskladana i pierwsza noc na niej nam minela,Spi sie boosko:-)a reszty jeszcze nie wyprobowalismy..hehe,ale sie nadrobi.A co u Was dziewczyny?Pozdrawiam
 
jestem dopiero wróciłam pare fajnych rzeczy kupiłam ale pozniej wstawie bo wybywam do sklepu na zakupy spozywcze a potem bzykanko hehe:-D ale sie odezwe jak dwóch facetów uśpie:*:*
 
NO Aga koniecznie wstaw fotki !!!!!!!!!
Kurcze wszędzie jak nie dzieci, brzuszki to teraz jeszcze bzykanko !!!!!!!!:szok: NO jak na złość bo ja nie mogę , hehe !!!!!!!!!!!!!!
Kasiik hahha to nieźle z tym łóżkiem, ale wszytsko sie dobrze skończyło i to najważniejsze, no i kasa w kieszeni za taksówkarza :-) Super :D

Ja dziś straszną ochotę na śledzie mialam wiec zaraz sie zabiore za nie, w sosie czosnkowym !! pyyyyycha ;) co prawda za późno juz na kolacje ale co tam, co sobie bede żałować

A ciekawe jak sie czuje nasza Maja !!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ze dobrze !!!!!!!!!:)
No i Agnieszki27 nie było !!!!!!!!!!



łjasio1.jpg


Wkleiłam to łóżeczko i przy okazji małego :) Pokazuje jaki jest duuuuuuuży :D :-D:-D:-D:-D
Sorki za jakość ale robiłam telefonem bo aparat kaput !!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się wieczorkowo!
Mamuśka, śliczne łóżeczko!!! :D Właśnie takie bym chciała jakbym musiała kupić :)
Ja na męża czekam, ale on sam nie wie o której wyjdzie z pracy, bo w poniedziałek wchodzi nowa karta na kawiarnię i jutro robi prezentację dla całej kuchni i musi na jutro cały towar przygotować. Teoretycznie ma dziś do 21 a praktycznie może i o 23 wyjść... :/
 
reklama
Dzień doberek laski :-)
Dziś brzyyydko, pochmurno, ale ciepło :-)
jupiiii jeszcze dziś i weekend, a ma być letnia pogoda!!!!!!!!! :-)
ja dziś mam teraz chwilę na lenistwo, potem idę na rehabilitację i stamtąd jadę do Warszawy do żłobka po Szymka.
:)
 
Do góry