reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Igasia oj ja za moja to bym się zatęskniła po za tym nie mogłabym normalnie funkcjonować bo ja jestem z rasy panikar i bym mała cały czas najgorsze myśli tak że podziwam i tak po cichutku troszkę zazdroszczę takich wakacji....
Rysica no cóż chyba normalnie jakoś to jest wszystko pechowe współczuje bo wiem że ja właśnie na początku to już nawet nie wkurzałam się tym że nie ma dzidzi tylko że coś się poknociło ale spokojnie bo u cibie pwenie po tabsach coś się zrobiło i następny cykl będzie oki trzymam kciuki a piżamka fajna a ogólnie co do cesarki toto chyba tak jak z porodem SM zależy od człowieka i jego poziomu wytrzymałości na ból ja mam niski próg wiec może dlatego boje się CC bo to dłużej boli choć nie mogę powiedzieć niczego na pewno koszulka superowa!!!!

a ja dziś miałam nawet fajny dzień pojechaliśmy na obiad do teściowej który to zwróciłam zaraz po zjedzeniu do kibelka ale że w zasadzie się już do tego przyzwyczaiłam to nie zpsuło mi to humorku od tesciów wyskoczyliśmy do sklepu kupiłam sobie i Wiki butki w ccc
o to są moje na megastycznej szpilce te szare po prawej stronie u góry z falownym wykończeniem tylko ze w kolorze czarnym
buty_CCC_wiosna_2011_magda_mielcarz_6.jpg
w Rossmannie kupiłam maseczkę farbę do włosów już jestem w połowi upiększania się po maseczce zaraz będę sobie farbę robić bo siwolce już wyszły na odroście no cóż starość nie radość tak że ogólnie dzień na plus ...........
 
reklama
Oj jak pusto dziś... Mi się nic nie chce, mały mnie molestuje już na maksa, wierci się niesamowicie...
Mąż zaczął mnie uświadamiać, że poród tuż tuż i żebym w końcu zaczęła robić zakupy dla siebie, bo nic nie mam żadnej koszuli, podkładów poporodowych... Jakbym w tym momencie pojechała rodzić to nie wiem jakby to wszystko wyglądało, bo kompletnie nieprzygotowana jestem.
Rysica kurde to się porobiło... Ekstra foteczka.
Nikola humorek w końcu dopisuje. Oby tak dalej. Niedługo zakupy będą jeszcze milsze, bo będziesz po sklepach dla dzidziusiów biegać :tak:
Wiecie ja się cieszę, że rozwarcie się już zrobiło, bo dla mnie to oznacza, że pójdzie szybciej niż z Wikim, bo z nim szyja niby krótka ale zamknięta. Chciałabym, żeby przez te 3-4 tygodnie zrobiło się rozwarcie na jakieś przynajmniej 3 palce... A we wtorek muszę iść do ginki, bo musi mi posiew zrobić i muszę kupić prezent dla męża, bo 23 urodziny ma... :-D
 
Klaudusia no szykuj się ja miałam już 1,5 miesiąca przed terminem spakowana torbę bo byłam tak wycykana ale ja straszna panikara :-D:-D:-D:-D:-D co do humoru to mam nadzieje że się utrzyma a co do kupowania dziecięcych to już się boje bo pewnie będę szaleć:-D:-D:-D:-D
 
ja teraz czekam na zabki mleczaki jak nie zgubie to kazdy bede zbierac a potem jak bedzie dorosły to mu to wszystko pokaze hehe

Hehe, bez obrazy ale jakby mi mama moje zęby i pępek czy coś tam jeszcze na 18stke dała to bym pawia chyba puściła ;D Ja taka brzydliwa jestem troche... ;/

"Dzieci nie umierają , zmieniają tylko swoją date przyjścia na świat"
Serduszko juz dzis nie bije, straciłam moje maleństwo !!!!!!!!!!!!!!!

Przykro mi kochana :( Tulę ;**

A u mnie jutro ma być @. Mdli mnie. Drażnią mnie zapachy. Zgage mam. Sama nie wiem. Nie liczę na fasolkę, nie było staranek, jak już wspomniałam ze 2-3 razy było "we mnie". Mogą od bólu gardła (bo bardzo boli) być mdłości???? heh.
 
Rysica,pieknie wygladalas po porodzie...ja wygladalam,jakby po mnie kombajn
przejechal,a na dodatek nie moglam sama nic zrobic...a krwawilam jak prosie,
babki i mama mi ciagle posciel zmienialy:baffled:
Ciekawe,co tam sie dzieje...Powodzenia!!!!
Nikola fiuuuu,fiuuuuuu dupeczko,ale sie wylaszysz wiosenka:szok::szok::szok:
A takie rzyganko,to Ci dobrze na linie wplynie,co?Ja bym w tym nawet i plusik widziala:-D:-D:-D:-D:-D:-DMoja kolezanka ,zeby schudnac,brala jakies tabletki na odchudzanie z amfetamina!!:angry::angry:
A wiesz,ja tez jestem panikara...dostawalam kota dzisiaj,bo sie martwilam,zeby tylko samolot dolecial,
i ogolnie zeby nic sie zlego niewydarzylo,specjalnie probuje mysli zwrocic na inne horyzonty.
Izula,jezeli boli Cie gardelko,to mdlosci moga byc od tego.
 
Ostatnia edycja:
dziś samopoczucie psychiczne na + fizyczne niestety wielki - mdli mnie nie ziemsko no i jestem strasznie słaba ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni ..... efekt zakupów jeszcze działa :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Igasia
Hihihih no staram się w tym szukać pociechy w ogóle to nie do wiary ale odkąd przestałam teraz luteinę to normalni 3 kilo tyle wody we mnie się trzymało co to wymiotowania i chudnięcia niestety ja naprawdę się ostatnio oszczędzam z jedzeniem a nie daje to żadnego efektu mam nadzieje że teraz coś ruszy bo już patrzeć na siebie nie mogę jest to przygnębiające i to strasznie dla mnie... a co do tych tabsów to u nas chyba je w ogóle wycofali ze sprzedaży po za tym po nich się tak szybko chudnie jak potem grubnie podobny efekt daje wypicie pół butelki tusipektu dziennie znałam taką co się w ten sposób odchudzała....
co do ogólnie mojej osoby to zaczynam dziś ćwiczonka choć kompletnie nie mam siły trochę przekieruje moje myśli w inną stronę co może w końcu zaowocuje fasoliną
Izka no to trzymam kciuki znając twoją cierpliwość pewnie nie zatestujesz i będziesz nas trzymać w niepewności :-D:-D:-D:-D:-D:-Dczekam na wiadomości:-D
Właśnie Rysiaca zapomniałam ci napisać że wyglądasz promiennie ja jak zobaczyłam zdjęcie po swoim porodzie to się normalnie wystraszyłam:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


A TAK W OGÓLE GDZIE WY JESTEŚCIE DZIŚ??????????????????????????
 
Hejka:-) Dzis 11dc.Staranka ruszyly pełna para,cykle mam 33dniowe.Chcialam mierzyc temperaturke i badac szyjke,ale jakos mi nie wychodzi,wiec poprzestane tylko na obserwacji sluzu i bardzo czestych przytulankach;-)co mi akurat pasuje-bo oboje z M uwielbiamy...:tak:.A na dworze wiosennie i pieknie,posypia sie fasolki,oj posypia;-) Pozdrawiam
 
Hej kochane!!!!!!!!! DZIŚ CZUJĘ SIĘ CUDOWNIE!!!!!!! Wczoraj około 14 zjadłam ostatni posiłek, potem tylko kilka owoców - ale i tak zwymiotowałam - i dziś rano nawet nie czułam głodu. Było mi lekko i tak NORMALNIE!!!!!!!! Poszłam na badanie krwi, zjadłam potem z przyjemnością kanapkę, nawet wypiłam kawę zbożową z mlekiem i SMAKOWAŁA MI!!!!!! Oczywiście trochę nerw - dlaczego bez objawów dziś - ale jestem spokojna. Co ma być to będzie - a chwilą ulgi należy się cieszyć no nie????

Igasiu ja dziś się ważyłam i schudłam 1 kg od ostatniej wizyty. Ale jem w sumie dużo, tylko nie wchodzą mi słodycze (za to lemoniady gazowane to tak!!!!!!). Dziś rano jak wstałam to brzuch miałam mniejszy niż przed ciążą. Oczywiście znowu zastanawiam się dlaczego - ALE JESTEM SPOKOJNA. Nerwy nie pomogą :))) A Ty jak w pracy wytrwałaś??? Jak palpitacje?? Ja się zastanawiam czy też tego nie mam, bo co jakiś czas serce mi prawie z piersi wyskakuje, ale to trwa tylko chwilę.

Rysica zdjęcie piękne! A jeśli chodzi o test - może powinnaś skonsultować z lekarzem o co chodzi?? Do kiedy Ty sobie wyznaczyłaś termin zafasolkowania??? Na pewno masz jeszcze trochę czasu!! Będzie dobrze!

Nikolaa kochana to ten lek tak na Ciebie działa - mocno Ci współczuję - ale non stop tak się czujesz czy masz chwilę ulgi??????

Klaudusia
a Ty jak tam???? Jak Ci ta ostatnia prosta mija??? Ja oczywiście chciałabym być na Twoim miejscu już hehe :)))

Kasik &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!

A gdzie nasza Aga?????????????????
 
reklama
hejka dziewczyny:*
nie było mnie przez te dwa dni bo troche zalatana a to po rodzince a to po sklepach:)
byłam wczoraj u brata i sie wysmiewał ze mnie ....najpierw w drzwiach powiedział mi że przytyłam:wściekła/y:wredota ....a potem mówi że ide w ślady mojego drugiego brata bo wmawiam sobie ze mam jakies choroby i ze bede latac i robic badania na bezpłodnośc jak on....miał racje abym sie uspokoiła:)
kupiłam wczoraj aparat fot bo nam sie popsuł fajny różowy jest i rozgładałam sie za prezentem dla chrzesniaka na komunie bo wymyslił sobie psp konsole ...a ile sie teraz daje na komunie bo nie mam pojecia ?? ja jeszcze tort tam wioze:)
miłego dzionka Kochane:* sorki że nikomu nie odpisuje ale mam chwileczke bo znowu zaraz lece w plener jak ziemniaki sie ugotuja
zastanawiam sie jeszcze jak by wygladał ten rok jakbym była w ciazy bo ta komunia i we wrzesniu weselicho a jak tak lubie sie bawic i wypic z rodzinka hehe bo mam twardy łeb bardziej niz mój
a dziś robiłam prolaktyne ciekawe jak wyjdzie...i cycki sa normalne i poznikaly to co tam wyczułam:)
 
Do góry