reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikolazobaczysz ze wszystko sie szczesliwie ułoży:* trzymam mocno kciuki:)
Kasika jakiego koloru miałas wycieki?? bo ja niestety miałam białe ale głupia chciałam zobaczyc czy duzo jest tego i tak sie załatwiłam mietoszeniem ze ropa wypłyneła duzooo:szok:i teraz bola mnie
ja jeszcze nie robiłam prolaktyny robie ja w poniedziałek ale bez obciazenia bo powiedział ze nie potrzeba zrobie go w 4dc ....ja castgnusa biore od niecałego miesiaca tylko biore 1 tabletke ale mysle ze dwie zaczne brac i biore wiesiołka...nigdy nie miałam ztym problemów z prolaktyna zreszta z Matim zaszłam za pierwszym razem i tez go bardzo chciałam
życze Ci abys az tak długo nie czekała:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
aga ja bym dopłaciła i zrobiła też z obciążeniem bo ja już ci piałam są dwie opinie lekarzy jedni bagatelizują po obciążeniu a inni nie ...moja np uważa że ta po obciążeniu tak samo może wpływać na płodność tym bardziej jak pojawiają się objawy zresztą z tego co czytałam nie da się tak naprawdę dokładnie zbadać prolaktyny bo niektóre jej cząsteczki są za małe ...widzisz u mnie ta podstawowa jest w normie a ta po obciążeniu jest podwyższona 22 razy a objawy mam jakby ta podstawowa była też podwyższona ....u mnie po prostu czynniki wywołują hiperprolaktynemie a jest ich kilka i nie da sie ich wyeliminować bo musiałam bym nie spać nie jeść nie denerwować się i nie kochać się i mietoszenie cycuchów tez może wywoływac hiperprolaktynemie wiec im bardziej je miętosisz tym bardzie prolaktyna ci sie podnosi
 
Hejka mamuśki!!!!
Jednak leżenie bardzo pomaga... Wiecie wszystko mi prawie przeszło. Tylko troszkę czuję ten ból w nodze a najśmieszniejsze jest to, że przeszedł mi ból pachwin tak jakby maluch się cofnął do góry i już nie naciskał na szyjkę... Znów czuję się świetnie pewnie do czasu jak mały wróci na swoje miejsce... Taki mały żartowniś z tego synka :-D Raz straszy, że wyjdzie za wcześnie a drugi raz się cofnie i nawet nie myśli o wyjściu :-D
Kładę się jeszcze spać, bo syn usnął i nudno tak samej siedzieć... :-D
Dziewczynki wiecie ja nie mam pojęcia o czym piszecie...
 
h035.gif
:-(
 
Nikolaa Ja miałam 15krotnie podwyzszona po obciazeniu.Ta podstawowa tez mialam w normie i teraz tak samo,wiec tak samo uwazam ze powinno sie zrobic te dwie naraz albo tylko po obciazeniu.Mysle ze tak dlugo ja leczylam przez ten nieszczesny Bromergon,bo nic nie pomogl,w efekcie na krotko przed rozpoczeciem kuracji Castagnusem mialam tylko niewiele mniejsza ta prolaktyne niz na poczatku,a z Castagnusem zbilam ja w miesiac,bo na drugi miesiac juz zaszlam,wiec owulacja mi wrocila.Duzo na ten temat slyszalam ze Bromergon rzadko pomaga a ma sie po nim na dodatek jeszcze skutki uboczne,jest drogi i tylko na recepte.Wiesz,ja przezylam tylko cesarke,moze jakbym urodzila SN to tez sadzilabym inaczej;-)Do konca myslalam ze bede rodzic normalnie,dzien przed porodem dowiedzialam sie ze bede miala CC.
Agnieszkak byly białe i rzadkie,cos podobnego jak mialam na miesiac przed porodem.Ale nic z tym nie robilam,bo ginekolog powiedziala ze przy hiperprolaktynemii moze to wystepowac,mialam tak kilka razy,potem przeszlo samo.
 
kasiik ja mam skutki uboczne zobaczymy jak w ciągu trzech miesięcy nie zaciąże to znów na monitoring a co do samego leku to jeśli mi się nie polepszy to z tymi skutkami ubocznymi to w od następnego cyklu (nie tego co bedzie tylko jeszcze następnego) weme ten droższy na co się na n zaczyna całej nazywa nie pamiętam...a ogólnie co d skuteczności to podobno róznie na jednych działa ten droższy na innych bromergon zobaczymy jeśli nie będzie skoku temp w przyszły miesiącu i testy owulacyjne nie pokażą owulacji to na pewno zmienię
ja znów w ostatniej chwili urodziłam SN bo już mnie mieli brać na cesarkę bo małej tętno zaczęło skakać dali mi 15 minut ogólnie cały poród 17 godzin i przez 16 godzin miałam rozwarcie tylko na 3 palce...

Klaudusia to dobrze że przeszło naprawdę typowego złośliwego baranka nosisz:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Aga mój wyciek był taki sam jak kasiik ja miałam tylko raz


po za tym mam jakieś plamienie cholercia
 
Oj Maja a tak się martwiłaś....
Nikola a co za plamienie? Takie jak początek @?
Jutro do lekarza, zobaczymy co powie na tą akcję z poniedziałku że mnie ta szyjka bolała...
 
Klaudusia nie takie pomarańczowe ostatnio tez takie miałam i na następny dzień dostałam @........ no to już zaciskam kciuki
 
dziewczyny ciesze sie bo mnie cycki przestaja bolec z tym biały przezroczysyum wyciekiem to fakt tez miałam teraz nie dusze samo nic nie leci:)
narazie dajemy na luz do maja aby tylko w grudniu sie nie urodziło wole z poczatku roku ;) nie bedziemy sie zabezpieczac ale narazie mam nadzieje ze nie zajde moze to glupie co pisze.....czas pójsc znowu do pracy moze tak sie uda ze szybko znajde i przynajmniej maciezynskie moze spełnie swoje marzenie z praca tam gdzie chce:)podejrzewam ze nie mogłam zajsc jeszcze jednego powodu bo po porodzie sie odchudzałam i nie miałam bolesnych i miesiaczek i takich jak dzis a dzis bolało jak przed ciaza czyli organizm wraca do normy głupia sie ciesze zbólu hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnieszka ja przed porodem czasami miałam bolesne miesiączki a po porodzie nie miałam bolesnych, często były takie z zaskoczenia, bo ja nie miałam w zwyczaju liczyć dni i kiedy powinna przyjść. O dziwo po porodzie od razu były regularne.
Nikola to dobrze jakby przyszła @. Wiedziałabyś na czym stoisz.
Zastanawiałam się dlaczego tu tak pusto.... Przecież dziś piątek :-D
 
Do góry