reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

No to Igasia masz ostro prze....!!!!:tak:
U nas blok starzejący się, wszyscy stąd uciekają, nie ma z kim pogadać, bo każdy obgaduje każdego na bokach...

U mnie identycznie sami starsi ludzie:( No szkoda ale co zrobić, tzn niby co klatka to jakies dziecko jacyś mlodzi są ale akurat w mojej klatce sami starsi od dołu do góry :(
 
reklama
U nas w bloku jest większość starszych osób a z młodymi nie da rady się dogadać. Jest 3 dzieci - chłopców, którzy są ze stycznia 2009 :-). Ale z jednymi nie ma co gadać, bo co to nie oni (pani nauczycielka i pan inżynier) a z drugimi jeszcze gorzej (to już jest meeega wiocha)
 
U mnie sa sami mlodzi,ale na maxa dziwni...
ta na dole-walnieta,jest mloda i sama ma 5 letnia corke,po prostu jest chora na bani...
ja juz nie wytzrymuje nerwowo :(
moze mam dziecko przywiazac,zeby nie biegalo?k...a
 
Hej kobietki! Witam się z rana!!!!!
mój mąż dziś w pracy więc luzik w domu :tak: Zachciało mi się pomidorówki więc dziś na obiad muszę zrobić :-)
Dziś kolejny dzień walki z Wikim... No ale wczoraj mogę się pochwalić Wikiego wyczynem: przyszedł do mnie, stanął i zaczął zaciskać nogi, pytam się go czy chce siusiu a on: TAK! :szok: Usiadł i od razu zrobił a nie robił jakieś 3 godziny! Później mężowi zrobił podobnie ale tamten nie zajarzył i poszło po spodniach...
Maja kochana odezwij się co u Ciebie???????
Aaaaaa! Zapomniałam napisać! Kurier jest już w Ciechanowie więc dziś ta mata wodna będzie w domu więc napiszę czy warto kupić...
 
Ostatnia edycja:
U mnie sąsiedzi znośni, mieszkam tu dwa lata więc nie wiem o nich zbyt wiele, tak jak i oni o mnie. Trzymam się na dystans z nimi, nie wchodzę w ploty i jest ok. Jak się wprowadziliśmy mieliśmy problemy z parkingiem ale udało się szybko rozwiązać na naszą korzyść.
Sytuacja o której piszesz Igasia jest i u nas tylko dotyczy sąsiadów, Ci poniżej nich też kłócą się, że dziecko biega. Czasem tłuką w rury a czasem po prostu idą i afery robią. Ja na Twoim miejscu miałabym ich głęboko, dzieci mają swoje prawa. Jak ktoś nie umie mieszkać z ludźmi i się przystosować niech sobie kupi wille.
Klaudusia brawo dla Wikiego no i dla Ciebie mamusiu
 
Hej hej!

No to dobrych wieści to ja nie mam, mianowicie: w niedziele wieczorem dostałam @ :( Więc testu już nie robiłam.. @ jest taka jakby jej nie było, ale jest. Troche tylko krwawie/plamie.. Jakbym sie uparła to dzień i noc w jednej podpasce bym przełaziła, no ale wiadomo, trzeba zmieniać. No więc fasolki nie ma :(
 
Izulqa szkoda, że przyszła @... A tak dobrze się zapowiadało...
Dziewczynki mata już przyszła. Wiki zabrał się od razu do malowania.... wałkiem i zaraz cała mata zamoczona! :-) Trochę kółek porysował i mu się bardzo to spodobało a mi się spodobało to, że maluje wodą, bo już te stemple wylądowały na wersalce... :-) Ogólnie mogę polecić taką matę, bo fajnie się po niej maluje.
 
Hej dziewczyny!
Co tam u Was? Naprodukowałyście tyle, że nie dam rady Was nadrobić;-)
Chciałam się z Wami pożegnać, bo na tą chwilę przerywamy starania. Pewne okoliczności życiowe wpłyneły na taką decyzję. Widocznie to nie ta pora, ale nie rozpaczam z tego powodu.
Pewnie będe zaglądać co jakiś czas do Was:-)
Wszystkie Was serdecznie i ciepło pozdrawiam, jesteście wspaniałymi mamami, nie zapominajcie nigdy o tym:-):-D:-) Starającym się życze dużo cierpliwości, wytrwałości, optymizmu i upragnionej fasolki:-)
Bardzo miło było mi Was poznać i spedzić z Wami czas:-)

Buziaki!:cool2::happy2::tak:
 
reklama
Izulqa szkoda, że przyszła @... A tak dobrze się zapowiadało...
Dziewczynki mata już przyszła. Wiki zabrał się od razu do malowania.... wałkiem i zaraz cała mata zamoczona! :-) Trochę kółek porysował i mu się bardzo to spodobało a mi się spodobało to, że maluje wodą, bo już te stemple wylądowały na wersalce... :-) Ogólnie mogę polecić taką matę, bo fajnie się po niej maluje.

Nom.. Może następnym razem się uda..
 
Do góry