reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

oj mamuśka to i tak podziwiam twoje opanowania bo ja to jak mi jakiś urzędas by coś takiego powiedział to bym na nim suchej nitki nie zostawiła a sprawa to by się znalazła u kierownika co ona sobie wyobraża nie może ci tak powiedzieć a skąd krowa może widzieć czy ty szukasz czy nie ja bym tego tak nie zostawiła a na początku to bym powiedziała że za takie słowa to ona prace może stracić wiec będzie wolne miejsce w urzędzie pracy i może ja je zajmie a jak jej się nudzi i ma ochotę napastować matkę to ja jej pomogę szukać lumpów którzy są na zasiłkach ... ja jeśli chodzi o panie w urzędach szczególnie te po 40 to jestem cięta strasznie one dalej żyją w innej epoce i myślą że to one są wielkimi "paniami"....
 
reklama
Mamuśka nie denerwuj się, nie wszystkie osoby pracują na właściwych miejscach. Możesz trzy razy odmówić a jak trzeba to jedź do wskazanej firmy i poproś żeby ci dali pieczątkę, że byłaś w sprawie pracy, ale nic z tego. Trzeba wierzyć, że tam choć normalny człowiek będzie.
Panie z urzędów pracy zachowują się tak jakby to z ich pieniędzy zasiłki były wypłacane.

Na początku to tak własnie robiłam jak dawał mi skierowanie na staż, ze jechałam mówiłam jaka sprawa i mi zawsze wystawiali ze nie spełniam odpowiednich kryteriów, ale od jakiegos czasu juz tylko kaze samej łazić i szukać !! Więc jest mi trudniej, ale i tak mowie ze składałam CV zeby sie nie czepiała ciągle, niestety trzeba sobie radzić w tym zasranym życiu !!! Napewno sie nie wyrejestruje sama bo mam jeszcze 2 zasiłki do odebrania, !!!!!!
 
Mamuśka pewnie, szkoda by było. Mów, że szukałaś, kłam jak to takie durne babsko.
Nikola, Aga to Wy takie bojowe:szok: :-D
Oj trzeba nerwów na tą naszą rzeczywistość....
 
Wiecie żal d**e ściska ze siedze w domu i podbieram zasiłek , bo gdybym nie miala zasiłku to juz by byla inna, z tego co mi opowiadały znajome, bo jak sie zasiłku nie ma to wtedy zeby isc na staz to jest ogromny problem!!!!!!!
 
Wiecie żal d**e ściska ze siedze w domu i podbieram zasiłek , bo gdybym nie miala zasiłku to juz by byla inna, z tego co mi opowiadały znajome, bo jak sie zasiłku nie ma to wtedy zeby isc na staz to jest ogromny problem!!!!!!!


Wiecie ja to jeszcze sie nie wyrobilam, ale chyba czas zacząć juz bo tak kazdy bedzie mnie po d***e kopać, bo jak sie ma miękkie serce trzeba miec twardy tyłek !!!!!!!!!
 
Aguś ja nie bojowa tylko wiesz ja wchodzę z założenia że to one dla nas pracują bo wypłatę mają z naszych podatków wiec powinny się odnosić z szacunkiem to tak jakbym ja powiedziała do szefa coś takiego to jak myślisz ile bym popracowała niektórym Paniom to trzeba uświadomić jeśli ich kultura jest na etapie pierwotniaka.... ja wchodzę do urzędu z uśmiechem bo zazwyczaj mam pogodne usposobienie i tego oczekuje od urzędników a nie że ta z miną łaski mnie odsłuży jakby prosiła ją o coś czego nie powinna zrobić to wtedy po prostu zniżam się do poziomu i jak ktoś tak ja do niego stare dobre powiedzenie mówi jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.....
 
reklama
Fju fju ale tu ostre słowa dziś z samego rana...
mamusia babka moim zdaniem nie ma prawa tak mówić i ja bym jej nic nie udowadniała, bo to nie jej sprawa czy szukasz pracy czy nie. Oni są od tego, żeby poszukać dla Ciebie pracy. Nie ma co wchodzić z nią w dyskusje.
 
Do góry