reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

OOO i ja sobie lubię w piżamie pochodzić:tak: Nie ma to jak wygoda, gorzej jak usłyszę wtedy dzwonek nie wiem czy się szybko ubierać czy wystawiać tylko czubek głowy z za drzwi:szok::-D.
 
reklama
OOO i ja sobie lubię w piżamie pochodzić:tak: Nie ma to jak wygoda, gorzej jak usłyszę wtedy dzwonek nie wiem czy się szybko ubierać czy wystawiać tylko czubek głowy z za drzwi:szok::-D.

Wtedy własnie najczęściej ktoś dzwoni do drzwi !!!! Tak samo mam jak posprzątam to nikt nie przyjdzie ale jak mam bałagan w domu wtedy lubi ktos wpasc niezapowiedziany !!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y:

Aha dzięki Aga za zaproszenie na nk :p:p:p:p:p I ciesze sie razem z Tobą ruchami maluszka !!!!! 16 tydzień juz wiec w sumie to i tak wcześnie poczułas :p Ale to chyba tak jest ze w kolejnej ciąży ruchy są wczesniej odczuwalne niz w poprzedniej !! :):):) Zazdroszczę !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja właśnie dlatego nie lubię nie zapowiedzianych gości kurcze po to są telefony żeby zadzwonić ja zawsze dzwonie do kogoś zanim przyjdę do kogoś ja mam taką koleżankę co zawsze wpada nie zapowiedziana...
 
Ja także sobie nie wyobrażam iśc do kogoś i nie dac znać - głupota !!!!
dziewczyny dziś to strasznie jest , zeby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce !!!!!!! Takiego mam lenia że szok!!! Ty Nocola to napewno nie masz na nic siły przez tą !!!!Jakby była Wiki w przedszkolu to pewnie bym sie przespała!!! Ja pije kawe moze sie obudzę w końcu i wezme za robotę, a jak nie to świat sie nie zawali jak dzis nic nie zrobie ... ooooo :):) !!!!!!!
 
mamuśka normalnie nie ma siły mrugać i jeszcze mnie żołądek zaczął boleć leże z laptopem że nie zasnąć zresztą Wiki nie pozwoliła by mi oczu zamknąć ciesze sie tylko że obiadek miałam z wczoraj nie musiałam gotować bo mi centralnie słabo
 
Jakbyś mało miala to jeszcze brzuch doszedł !!!! Oj biedna TY dzis jestes naprawde !!!!!!!!!! Ale juz 14 wiec zleci do wieczora szybko !!!!
a słyszałam ze luty ma byc taki jak grudzien czyli zimny i śnieżny !!!! Dobrze ze krótki bedzie !!!! Ale ja bym juz chciała kwiecień i ciepełko !!!!!! :):):):):)
 
Dobry dzien!!! Ahoj!!! :-D:-D
Ja mialam dzisiaj tak jak Nikola (piona ciotka) nie moglam spac,potem Emi miala zly sen...a jeszcze u sasiadki imprezka byla i jakas pindzia darla sie przez telefon na klatce,kolo moich drzwi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ech!!!!
A co do pidzam...to ja czesto sie snuje w takim wlasnie stroju...i to caly dzien,czasem ubieram sie tuz przed przyjsciem R hihi!!!
Sluchajcie..myslimy powaznie o przeprowadzce do innego miasta...ale cieszko nam naplanowac...nie wiem,czy w ciazy...po porodzie to raczej nie,bo szkoda maluszka...ech...dylematy,dylematy...
A gdzie ta Maja,kurde belek?
 
Igasia wpóczuje i jeszcze imprezka u sąsiadów
maje chyba bardzo pochłonęły starania
ja to jestem bardzo ciekawa co u izki
 
Sasiadka imprezuje od czwartku!!!!!!!
a ta sasiadka z dolu,do mnie sie czepia,ze dziecko chodzi po podlodze-halas jej przeszkadza,a tamta ropucha imprezuje,zle sie prowadzi(ma malego synka)...i jest cacy????:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
I to do mnie jutro przylazi baba z urzedu,bo ta wariatka zdolu skarzy na nas!!!!!
Niech oni mnie trzymaja,bo pogryze:angry::angry::angry:
Nikola zrobilam te babeczki,te od Ciebie,te proste,ale mniamusne!!!!:tak::tak::tak:
ale dodalam pol szklanki cukru brazowego( u nas kosztuje tyle samo,co bialy),bo nie lubie przslodzonych ciast...i dodalam czekolade pomaranczowa,no szok!!!:-D:-D:-D
 
reklama
No to Igasia masz ostro prze....!!!!:tak:
U nas blok starzejący się, wszyscy stąd uciekają, nie ma z kim pogadać, bo każdy obgaduje każdego na bokach...
 
Do góry