reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kala kochana Ciebie nie zapomnimy! Trzymaj się cieplutko i żeby wszystko poszło po Twojej myśli i żeby fasolka pojawiła się w momencie kiedy będziesz chciała!!!!
Zaglądaj do Nas jak najczęściej!!!!
 
reklama
Kala zaglądaj tutaj, ja też się już nie staram a jestem:tak::-D
Mam nadzieję, że nic złego ci się na przytrafiło. Buziaki
 
Hej dziewczyny !!!!!!!!!!
Sprawy pozałatwiane ale niestety wszystko idzie kiepsko , szkoda gadac dzis to taka jestem wściekła ze naprawde !!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kala- trzymaj sie, nie zapomnimy Cię napewno !!!!!!!!!!!
 
Izka przykro mia le jak taka skąpa to wiesz jeszcze jest szansa bo podobno czasem tak się może zdarzyć
Kala nie zapomnimy cię oby wszystko poszło po twojej myśli trzymaj sie i mamy nadzieje że jak wrócisz do staranek to wrócisz tu do nas
Mamuśka kochana co sie stało
Maja daj znać żyjesz???
igasia no widzisz ta zle i tak niedobrze i starzy i modzi to nie najlepsze rozwiązanie
Klaudusia no to zamawiam za tydzień matę
Agnieszka.kk Aguś buźka
 
Aga po prostu jak mam iśc do urzędu to mnie juz krew zalewa!!!!! Przy mojej literce siedzi taki babsztyl i za każdym razem jak przychodze sie odnotować to wydziera sie i ma pretensje ze nie szukam pracy na własną rękę!!! Mam zasiłek dlatego chcialam go wykorzystać do końca, a Ona dzis kazała mi sie wyrejestrować skoro nie chce mi sie pracować!! Więc powtarzam jej to co miesiąc ze mam małe dziecko ze nie mam z kim zostawić, mąż w delegacji cały tydzien ja sama , a poza tym takie nasze państwo do D**y ze nawet żłobka w mieście nie mamy !!!! To zaczeła sie wykręcać motać itd , aaaaaaaaj :wściekła/y: Potem poszłam pytać o datacje na otworzenie własnej firmy wiec oczywiscie urząd nie ma kasy !!!!!!!!!!! A na koniec pojechałam po formularz dla męża na kurs spawacza i okazało sie ze ten kurs to dopiero od kwietnia może sie zacznie !!!!! Sadziłam ze to zaraz sie zacznie a nie za 2-3 miesiące !!!!!!! Tragedia po prostu!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj mi bylo słabo , dzis tak samo , ale dzis to chyba z tych nerwów juz !!!!!!
 
mamuska rozumiem Cię...te baby w tych urzędach to masakra jakaś :eek:
Zero pozytywnego podejścia do ludzi a jeśli chodzi o Polskę to moim zdaniem dzieją się tam cuda niewidy aż szkoda gadać,jak oglądam polską tv to ciśnienie mi skacze automatycznie.
 
Mamuśka nie denerwuj się, nie wszystkie osoby pracują na właściwych miejscach. Możesz trzy razy odmówić a jak trzeba to jedź do wskazanej firmy i poproś żeby ci dali pieczątkę, że byłaś w sprawie pracy, ale nic z tego. Trzeba wierzyć, że tam choć normalny człowiek będzie.
Panie z urzędów pracy zachowują się tak jakby to z ich pieniędzy zasiłki były wypłacane.
 
reklama
żebyś kochana wiedziała !!!!!!!!! Ale wiesz przy kazdym stanowisku młoda dziewczyna a przy moim ta baba wstrętna !! Młode to zawsze zrozumią kobiete a ta????? ajjjjjj... wole juz nie myślec, ale jak za miesiąc bedzie to samo to ide do kierownika, nie bedzie sie byle baba nade mną pastwić!!! To ze jestem młoda nie znaczy ze mozna mnie obrażać i robić mi wstyd w urzędzie !! !!!!!
 
Do góry