reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej!
Wróciłam. Mam wrażenie, że byłam oderwana przez te dwa dni od reszty świata.
Nie ma szans, żeby Was nadrobić więc nie wiem niestety co u Was na bieżąco:baffled:
A więc u mnie sprawa wygląda następująco, miałam badane wszystkie hormony włącznie z hormonem tarczycy i cukier. Wszystkie są ok z wyjątkiem prolaktyny, która jest ponad normę. I to sporo przekracza ponad normę, ale to się da wyregulować farmakologicznie. Castagnus raczej nie wpłynął na jej wzrost. Najważniejsze, że jest owulacja więc możemy działać a jak sie nie uda to za miesiąc tabletki. Nie jest zle:-) Trochę się napatrzyłam i nasłuchałam różnych historii, u nas jest jeden z najlepszych szpitali w ginekologicznych w Wlkp więc przyjeżdza do niego mnóśtwo kobiet i dziewczyn z całej Polski. Jedne wychodzą, drugie przychodzą, jak na produkcji...
Zmykam dziewczynki spać,bo jestem zmęczona.
Tęskniłam za Wami:-) Pozdrawiam każdą z Was osobno:happy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ach dziewczynki ja prawie całą noc spędziłam w łazience na kibelku i z miską na nogach... :-( Czymś się strułam wczoraj. Ale dziś całe szczęście jest lepiej ale nadal nie idzie mi jedzenie, bo boję się, że znów do kibelka trafię... :-(
Ale dziś rano wrócił mąż z pracy a, że obydwoje nie wyspani poszła wymiana zdań ale nie aż tak ostra. No i udało mi się wynegocjować nowy wózek dla dzidziusia :tak: Mam wybrać taki maks. do 1000 zł a ten mój wypatrzony kosztuje 1080 :-)
 
reklama
Hej!
Witam Was wypoczęta, wyspana z kubkiem zbożówki ;-) Nie nadrobię Was, nie ma szans.

Klaudusia- lepszego samopoczucia życze. Może mięta by pomogła na żołądek?

Nikola- odnośnie Twojego pytania, miałam badaną prolaktynę podstawową i po obciążeniu, obydwa wyniki wysokie, 10 krotny wzrost. Gruczolak, tarczyca wykluczone, więc być może jest to spowodowane stresem z zeszłego roku... Kiedy staranka?

Agnieszka27- jak Ty się czujesz?

Igasia- fajnie, że znów piszesz :-) Martwiłyśmy się o Ciebie. Dobrze, że wszystko ok.

Agnieszka kk, młodamamusia co tam u Was?

Maju- Ty wiesz, że ja jestem z Tobą...:-)
 
Do góry