reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia hehhe:-D:-D:-D
A to w ciąży można renni?
Igasia ja jakbym jadła to bym pewnie była jeszcze grubsza:szok: Tak dieta narzucona z góry, nawet się cieszę.
 
reklama
Na ulotce nie ma przeciwwskazań co do ciąży. U nas ginka poleca takie mleczko alugastrin ale na mnie to kompletnie nie działało.
 
Ja w ciazy schudlam 2 kg,wiec teraz nadrabiam,wczesniej mialam paskudne mdlosci...ale dieta chyba tez mnie czeka cos czuje ...
 
Dziewczynki kochane jesteście, jak trochę wyjdę z dołka to postaram się z Wami popisać na inne tematy - na razie coś skupić się nie mogę. Ale w związku z tym, że w listopadzie i grudniu nie chciałabym rodzić to przez kolejne 2 miesiące starania o ile będą to bardzo skromne, tyle tylko, żeby mężowi smutno nie było, bo jemu bardzo zależy. Będę celować we wiosnę tak jak kiedyś pisałam. No trudno.

Igasia fajnie, że się pojawiłaś znowu...

Aguś dobrze, że się uśmiechasz...

Klaudusia jak przygotowania?????

Kala odezwij się - czekam na wieści od Ciebie.....
 
Zjadlam polowe porcji i juz jestem pelna...
nie wiem,cos sie zmienilo...kiedys wiecej moglam zjesc...chyba mi sie zaladek zmniejszyl...
 
reklama
Do góry