reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Izula- z tego co wiem małą nadżerkę można wyeliminować farmakologicznie. Dziwna sprawa, lepiej dla pewności to sprawdz.

Agnieszka kk- taka folia/cerata na łóżeczko dla dzieci jest dostępna w sklepach z atykułami ciążowymi, pielęgnacyjnymi. Przynajmiej u nas.
 
Racja, dzięki kochane :) I jak się okaże że mam jednak tą nadżerkę, to wtedy mu powiem o swoich obawach co do ciąży. Tak będzie lepiej. Może każe poczekać albo zleci bete albo coś..
 
Agnieszka taka ceratka kosztuje grosze dostępna tam gdzie napisała Kala ale też w supermarketach w dziale dla dzieci widziałam. Ja Wikiemu kupiłam do łóżeczka i mi się kompletnie nie przydała. Dopiero teraz na łóżko jak będę go uczyć żeby w nocy nie robił to się pewnie przyda.
 
Dzień dobry Dziewczyny!Dziękuję za mile slowa:) Dołączyłam do was tak nagle, chyba nawet się nie przedstawilam a Wy mnie tak miło przyjełyście!!!:)
Mam na imię Monika, na BB jestem od dawna, bylam przez calą moją pierwszą ciążę i pół roku po porodzie. Później nie mialam już czasu bo maly, studia, firma...
Teraz Mateuszek ma już rok i 10 miesięcy a my bardzo chcielibyśmy mieć córcię. W tym miesiącu połączyliśmy obie metody (kalendarz chiński płci dziecka oraz metodę "naukową", która polega na tym ze jeżeli chce się mieć dziewczynkę należy kochać się trzy dni przed owulacją a jak chłopca należy strzelać w owulację) Z moim Mateuszkiem tak się udalo ale dopiero za drugim razem. Mam nadzieję ze w przyszłym miesiącu się uda:)
Mamuśka oraz wszystkie staraczki - głowa do góry!!! Zobacie szybciutko przyjda dobre wiesci:)
 
reklama
Do góry