reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dziewczyny a jaką folię polecacie na nocne siusianie na łóżko?

Klaudusia doczytałam że jak na razie to idziecie do przodu i niesiecie same sukcesy.Super!
Oby szybciutko mały oduczył się siusiania bo to wygoda na maksa :tak:

Izulqa polecam polskiego ginekologa.Lepiej jest zapłacić więcej za wizytę ale być pewnym że o wszystko zapytasz i że wszystko zrozumiesz.
Na pewno nie daleko Ciebie jakaś polska przychodnia ginekologiczna bo teraz polscy ginekolodzy są wszędzie.

Mieszkam w Polsce, tylko lekarza mam nie polskiego :) Po prostu tyle się nazwiedzałam lekarzy, że juz mam dośc.. Tylko ten wykrył tą nadżerkę.. Nie mam teraz pieniedzy na lekarza prywatnego. Ta wypłata była mizerna i u taty i u chłopaka.. Mam odłożone na ten zabieg (150zł). Nie mogę sobie pozwolić na wizytę u prywatnego lekarza na samą kontrolę i rozmowe..
 
reklama
Mieszkam w Polsce, tylko lekarza mam nie polskiego :) Po prostu tyle się nazwiedzałam lekarzy, że juz mam dośc.. Tylko ten wykrył tą nadżerkę.. Nie mam teraz pieniedzy na lekarza prywatnego. Ta wypłata była mizerna i u taty i u chłopaka.. Mam odłożone na ten zabieg (150zł). Nie mogę sobie pozwolić na wizytę u prywatnego lekarza na samą kontrolę i rozmowe..

Rozumiem,myślałam że mieszkasz za granicami Pl.
Szczerze to nie ciekawie ale może warto dobrze poszukać dobrego lekarza,może ktoś Ci kogoś poleci popytaj bo faktycznie prywatnie to sporo kasy teraz kosztuje...
 
Wiki robi postępy nawet nie spodziewałam się takich tak szybko. No ale jest tak, że tylko jak ja go posadzę to coś zrobi. Męża się wcale nie słucha a jak moja mama przyjdzie to w ogóle jest panika i nie ma opcji zrobienia w nocnik. Od razu chowa się i wali w majtki.
 
Wiki robi postępy nawet nie spodziewałam się takich tak szybko. No ale jest tak, że tylko jak ja go posadzę to coś zrobi. Męża się wcale nie słucha a jak moja mama przyjdzie to w ogóle jest panika i nie ma opcji zrobienia w nocnik. Od razu chowa się i wali w majtki.

Klaudusia myślę że to minie.
Najważniejsze aby nic na siłę a zobaczysz że z dnia na dzień będzie lepiej.Powodzenia !
Fajnie że są postępy:)
 
Mieszkam w Polsce, tylko lekarza mam nie polskiego :) Po prostu tyle się nazwiedzałam lekarzy, że juz mam dośc.. Tylko ten wykrył tą nadżerkę.. Nie mam teraz pieniedzy na lekarza prywatnego. Ta wypłata była mizerna i u taty i u chłopaka.. Mam odłożone na ten zabieg (150zł). Nie mogę sobie pozwolić na wizytę u prywatnego lekarza na samą kontrolę i rozmowe..
Kochana sorki ale dla mnie to dziwne, że tylko jeden lekarz wykrył nadżerkę! Kiedyś dużo razy było głośno o ginekologach co naciągają pacjentki właśnie na to, że "niby" mają nadżerkę, robią później zabiegi i kasują za nie niezłe sumki!
Agnieszka on inaczej też zachowuje się jak nie ma pampersa codziennie, teraz najważniejsza jest systematyczność żeby tego nie zaprzepaścić a będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Izka trudna sprawa musisz z ginem pogadać
Agnieszka.kk trochę pracy przed tobą ale i tak ci zazdroszczę ja np uwielbiam takie zmiany czasem to potrafię sama przemeblować sypialnie a szafę mam 180x220x60 ale jak się dobrze zaprę to ja ruszam mój nie lubi przemeblować ja uwielbiam już myślę co by tu w domu zmienić:-)
Klaudusia biedna ta twoja wersalka i ty biedaku że nie możesz sie położyć:-D

Kala a ty dokładnie jakie badania będziesz miała ????
 
Maju- tak, @ przebiegła normalnie, przyszła wreszcie w terminie i była "normalna", a nie skąpa. Castagnus rzeczywiście pomaga. Jasne, zdam relacje, sama jestem ciekawa co i jak. Sporządziłam sobie listę książek, które chce sobie wypożyczyć:-)
A może któraś z Was mogłaby mi polecić jakieś ciekawe książki godne polecenia z wyjątkiem romansideł;-)
Maju- jesteś z czerwca? Ja też :-):tak::-D

Izula- nie jestem lekarzem, więc na to pytanie nie opowiem. Przykro mi, ale w tej kwesti nie pomogę. Jesli miałabym takiego lekarza, który by mnie nie rozumiał poszukałabym innego na NFZ. Nie mogłabyś się do kogoś innego zapisać? Ja w taki spsosób znalazłam swojego obecnego.

Klaudusia- super, że Wiki chce się nauczyć. Pewnie z czasem nauczy się siusiać bez oporów w nocnik nie zważając uwagi na towarzystwo ;-) Możesz być dumna z synka :-)

Agnieszka kk.- witaj :-)

Nikola- witaj, hormony i owulację.
 
Ostatnia edycja:
Kochana sorki ale dla mnie to dziwne, że tylko jeden lekarz wykrył nadżerkę! Kiedyś dużo razy było głośno o ginekologach co naciągają pacjentki właśnie na to, że "niby" mają nadżerkę, robią później zabiegi i kasują za nie niezłe sumki!
Agnieszka on inaczej też zachowuje się jak nie ma pampersa codziennie, teraz najważniejsza jest systematyczność żeby tego nie zaprzepaścić a będzie dobrze.

A wiesz że też mi to przyszło na myśl? Myślałam żeby w piatek jechać do jeszcze innego gina.. Na kase chorych. Może mnie przyjmie. Ale dobrze by było poznać opinie jeszcze jednego. Zwłaszcza że tamten mówił że to mała nadżerka, a później nagle że trzeba wymrozić. Czytałam przed chwilą że przeważnie jak jest mała nadżerka to dostaje się leki i chodzi na kontrole. Ja od razu na zabieg karteczke dostałam.
 
reklama
Do góry