reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kala ja jestem raczek z 24 czerwca :)) Polecam trylogię MILLENIUM Stiega Larssona, MAG Johna Fowlesa, LABIRYNT Kate Mosse, GROBOWIEC Kate Mosse - i polecam wszystkie książki Harlana Cobena - jest po prostu genialny jeśli chodzi o trzymanie w napięciu.

Przepraszam, że tak krótko, ale jestem w wirze sprzątania.
 
reklama
ja muszę wycinać serduszka i kwiatki Wiki po za tym jest mi tak gorąco że szok... ja znów jestem baran z 5 kwietnia :-)
 
Wiecie, problem rozwiazany. Stwierdziłam że pójdę do lekarza w piatek. Jak się okaże że mam nadżerkę to wymroże ją dopiero po następnym okresie, jak go dostane. A jak nie dostane, to może uda mi się przebrnąć przez ciąże bez komplikacji z nadżerką....
 
Izka dobrze, że jakoś zdecydowałaś - ale koniecznie jeszcze pogadaj z lekarzem! Trzymam kciuki!

Klaudusia witaj raczku!
 
reklama
Izulqa ja mam nadżerkę, w pierwszej ciąży miałam nadżerkę i szczęśliwie donosiłam. Podobno jest też tak, że ciąża leczy nadżerkę taką małą. Wiem, że można też leczyć ją farmakologicznie, bez wydawania sporej sumki na zabiegi.
A mi przed chwilą maluch dał ostro popalić :-/ a tak to był dziś w miarę spokojny.
Nikola mój mąż to baran i mój tata tak samo i teraz się szykuje dzidziuś też baran :-)
Mamusia a jak u Ciebie? Jak się czujesz?
A u mnie kolejna przypadłość ciążowa, która miałam nadzieję, że mnie ominie - siara z cycuszków leci... Łeeee
 
Ostatnia edycja:
Do góry