reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

cześć dziewczyny :*
Wpadam na chwilę bo mam robote w domu, ostatnio mialam lenia i nie robiłam nic wiec dziś nie bede sie nudzić !!:(
Boli mnie brzuch jeszcze, ale wziełam ibuprofen wiec minie niedługo !!

Klaudusia- mnie też tak bolał bardzo ten brzuch wiec leżałam i z czasem minęlo, ale ja nie brałam tabletek żadnych wolałam wytrzymać jakoś, no ale jak bedzie gorzej to lepiej zadzwon do gina i moze Cię przyjmie wcześniej jak jest taka możliwość !!!
Monika- wiesz co teraz czujesz, ja dostałam własnie w poniedziałek @ :( Nadal jest mi żle, ale starać sie napewno bedziemy dalej :) Mąż nawet bierze tydzien wolnego na ten cel :p
Trzymaj sie jakoś, za miesiąc może juz sie uda :) Napewno trzymam mocno kciuki :*:*

Maju- ja także myśle ze to bedzie twój miesiąc :*:*:*:* Mam nadzieje ze przeczytamy juz niedługo że nosisz fasoleczke ;D Trzymam kciuki kochana :*:*:*:*

Będe potem :* Miłego dnia życzę każdej z Was :*:*:*:*:*
Buziaczki :-)
 
reklama
Witam przy zbożówce ;-)

Maju- trzymam kciuki za ten cykl:tak:I nie masz czego zazdrościć, bo pewnie będą mnie często kłuć-brrr i jedzenie szpitalne jest do bani:dry:;-)A tomografię już miałam, jest wszystko ok. Teoretycznie. Jak zdrówko?

Klaudusia- może spróbuj więcej odpczywać i zażyj No-spę? Bóle głowy w ciąży są niby normalne. Może sen by pomógł?

Izula- rzeczywiście dziwnie się poprzestawiał u Ciebie cykl. Jesteś pewna, że to był sluz płodny? Skoro się tak niepokoisz może powinnaś powiedzieć o tym ginowi? Może wtedy trzeba będzie poczekać miesiąc? W sumie nadżerka nie utrudnia zajścia w ciąże, ale lepiej ją jest wyleczyć żeby nie zrobiło się z tego jakieś paskudztwo.

Agnieszka- jak się czujesz? Co u Ciebie?

Pozdrawiam resztę- Nikolę, Monikę, Agnieszkę kk, młodamamuśkę i mamusię:-)
Miłego dnia!
 
Kala hej!
Ja no-spę biorę cały czas. A wiesz co konkretnie będą Ci robić w szpitalu?
Dziewczyny ja już nie mam gdzie leżeć, bo znów wersalka osiusiana :-/
 
Klaudusia- może połóż jakieś ceraty i na to kocyki na wersalkę czy sofy? Ja do dziś jeszcze kłade Adasiowi taką specjalną folię na jego łóżko i na to dopiero kocyk.
Badania hormonów i monitoring owulacji.
Ale dziś pięknie świeci słońce:-)
 
Hej Agnieszka!!!
Kala mi nie jest szkoda tej wersalki, bo już trochę wiekowa jest więc niech sobie siusia :-) Bardziej szkoda mi dywanu...
A u nas pada śnieg z deszczem...
 
Witam przy zbożówce ;-)

Maju- trzymam kciuki za ten cykl:tak:I nie masz czego zazdrościć, bo pewnie będą mnie często kłuć-brrr i jedzenie szpitalne jest do bani:dry:;-)A tomografię już miałam, jest wszystko ok. Teoretycznie. Jak zdrówko?

Klaudusia- może spróbuj więcej odpczywać i zażyj No-spę? Bóle głowy w ciąży są niby normalne. Może sen by pomógł?

Izula- rzeczywiście dziwnie się poprzestawiał u Ciebie cykl. Jesteś pewna, że to był sluz płodny? Skoro się tak niepokoisz może powinnaś powiedzieć o tym ginowi? Może wtedy trzeba będzie poczekać miesiąc? W sumie nadżerka nie utrudnia zajścia w ciąże, ale lepiej ją jest wyleczyć żeby nie zrobiło się z tego jakieś paskudztwo.

Agnieszka- jak się czujesz? Co u Ciebie?

Pozdrawiam resztę- Nikolę, Monikę, Agnieszkę kk, młodamamuśkę i mamusię:-)
Miłego dnia!

Kochana, wszystko by było ok, gdyby się dało jakoś wcześniej to sprawdzić.. Z ginekologiem się nie dogadam (nie jest polakiem, ciężko się mu cokolwiek tłumaczy), chyba że wybiore się do innego.. Powiedz mi, czy podczas takiego zabiegu (wymrażania nadżerki) może się coś stać z fasolką, nawet jeśli by była?? Dajmy na to 10 stycznia doszło do pełnego stosunku, a 17 mam mieć zabieg.. Może nic się nie stanie..
 
Dziewczyny a jaką folię polecacie na nocne siusianie na łóżko?

Klaudusia doczytałam że jak na razie to idziecie do przodu i niesiecie same sukcesy.Super!
Oby szybciutko mały oduczył się siusiania bo to wygoda na maksa :tak:

Izulqa polecam polskiego ginekologa.Lepiej jest zapłacić więcej za wizytę ale być pewnym że o wszystko zapytasz i że wszystko zrozumiesz.
Na pewno nie daleko Ciebie jakaś polska przychodnia ginekologiczna bo teraz polscy ginekolodzy są wszędzie.
 
Hej Agnieszka!!

Izka przed zabiegiem powiedziałabym wszystko lekarzowi - i wtedy zobaczysz, co lekarz powie. Trzymam kciuki!

Hej Kala! Wierzę, że dzięki tym badaniom szybko zajdziesz w ciążę - zapamiętuj wszystko co i jak i dasz nam znać w przyszłym tygodniu!!!! :))))))) U mnie zdrówko ok, mam werwę do sprzątania i tylko jeszcze migdały leczę, bo masakra. Ale czuję się dobrze :)) A Ty jak się czujesz? @ przebiegła normalnie z castagnusem?


Hej Mamuśka - ja też sprzątam! :)
 
reklama
lil hej
Kiedy testujesz?


A Ja mam głowę pełną...bo w weekend znowu mam przemeblowanie a tym razem zamieniamy się z synkiem pokojami,kupiłam już nowe zasłony i firanki,lampkę nocną do sypialni i kilka jeszcze innych pierdółek także zapowiada się ciężki weekend :eek:
 
Do góry