reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia no to leż jak Ci lepiej! Trzymam kciuki! Ja muszę testować 20 stycznia - bo biorę castagnusa i w razie czego powinnam zaraz odstawić. Ale może wcześniej przyjdzie @ to wtedy nie będzie co testować. Nie wiem jaki długi cykl wyjdzie mi castagnusie.
 
reklama
Klaudusia mnie też tak bolał brzuch , tzn bardzo często ale lekarz mnie uspokajał ze tak może być bo sie macica rozciąga :p:tak:
 
Mój lekarz mówił, że takie bóle jak na @ nie powinny być, bo powodują one skracanie się szyjki... Mi się żołądek powiększa chyba w ciąży :-D
No nic w sobotę idę i tak do lekarza na kontrolę.
 
To najwidoczniej mój lekarz jakiś niedouczony, tzn dwaj lekarze , bo w Warszawie tez mi inny tak mówił, chyba trafiam na samych niedoświadczonych !!!
No ja juz ładnie schudłam a teraz napuchłam jakos dziwnie !!!:(:(:(:(:(:(i jest mi z tym żle !!!!!!!!!!!!:wściekła/y:

aha i wkurzają mnie strasznie ruchy jelit , ostatnio jak leżeliśmy to akurat mąż trzymał ręke na brzuchu i odskoczył jak oparzony i mówi ze go coś kopnęło pare razy !!!!!! No ja tez to czułam ale ja to juz przyzwyczajona !! heheh
Głupie uczucie, a nigdy tak nie miałam !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobry wieczór ;)
wpadłam zyczyć wam miłej nocki ;*
śpijcie słodko :)
padam z nóg głowa mnie boli i nic mi sie nie chce ;(
Dobranoc;*

jutro sie zjawie ;)
 
Monika przykro mi z powodu @ - znam ten ból i ściskam!! Jak długo już się staracie???

A w ogóle dzień dobry wszystkim!!!!!!!
 
Hej babeczki! Witam się no już nie tak z samego rana :-)
Głowa mi dziś pęka... Eeeee... Mąż wstanie to pójdzie po tablety. Mnie nadal brzuch boli na dole. Tak dziwnie w pachwinach ciągnie, że chodzić nie mogę, bo boli...
 
reklama
Nospe bierzesz Klaudusia? Jak ciągnie to na pewno coś się rozciąga! Głowa do góry!

Ja zaraz zaczynam sprzątać i nie będzie mnie później.
 
Do góry