reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam
Klaududsia mnie tak bardo bolało w pachwinach właśnie strasznie sie wystraszyłam ale gin mi mówiła że czasem tak dzidzia sie układa a czasem to jak macica sie powiększa przyczyna tez może być to że akurat teraz dzidzia ma etap gwałtownego wzrostu pachwiny czasem mogą pobolewać dużo gorszy ból jak na @ odpoczywaj byle do soboty chyba że do nie zadzwonisz wcześniej i może nospe sobie weź bo jest mniej niebezpieczna niż takie skórcze
Monika przykro mi trzymam kciuki za następny cykl
Maju za ciebie też trzymam kciuki i coś tak czuje że ten miesiąc będzie twój

a moja Wiki znów z minka skazańca do przedszkola ąż mi serce pękało:-(
 
Hej Aguś! Hej Nikolaa! Buziaki dla Was!!!!! Jak tak mi mówicie, że ten miesiąc będzie mój to aż mi serce pęka, bo czuję, że nic nie mam w brzuszku....Taki system obronny chyba już mam, żeby się potem znowu gorzko nie rozczarować. Ale nie mam dołka czy coś....

Zabieram się do pracy, a tak tu u Was miło i przyjemnie!!!!
 
Aguś wiem że bryka już na pewno szybko wiec uciekłam bo tak łatwiej ....
Maju to dobrze że się nie napalasz im mniej sie spodziewasz czego tym szybciej przychodzi ;-)
 
Maja zajmiesz sie pracą to już tak dużo nie będziesz myśleć i też myślę, że ten miesiąc jest Twój!
Dziewczyny ja biorę no-spę forte 2 razy dziennie po tabletce, do tego luteinę 2 razy po 2 tabletki i żelazo raz dziennie. Maluch właśnie dziś siedzi jakoś dziwnie. Bardzo mi naciska na pęcherz i co chwila latam do łazienki zostawić 2-3 krople :zawstydzona/y:
Moja ginka powiedziała, że w drugiej ciąży powinno być o wiele lepiej, bo wszystko szybciej powinno się rozciągać i mniej boleśnie. No widać na mnie to nie działa i czy pierwsza czy druga boli tak samo. Ale czuje, że dzidziuś z dnia na dzień jest większy i ma ciaśniej, bo bez problemu już sięga żeber :dry:
A u nas kolejny dzień walki i jak na razie same sukcesy :tak:
 
reklama
Kochane, hej:) Wiecie, dziwna sprawa.. Po pierwsze nie pojechałam na ten zabieg dziesiątego, bo babka zadzwoniła że coś tam że lekarza nie ma i mam za tydzień iść. A po drugie, to dziwnie wyszło.. @ dostałam 6 stycznia. 8 mi się niby skończył. Wieczorem jednak znów mnie "zalało". W poniedziałek myślałam że dalej mam plamienie, tzn było do południa, ale pomyślałam, że skoro okres mi wrócił to będzie normalnie trwał 5-6 dni, czyli skończy się 11 - 12 stycznia. Mniej więcej. No i ja z moim kochaliśmy się do końca, z zakończeniem w środku. To było 10tego wieczorem. A już 11tego rano dostałam śluz płodny.. Tak mi się poprzestawiało :( I teraz nie wiem.. Wychodzi na to że miałam 3 i pół dnia @, i zaraz później śluz płodny.. Jakie są szanse że zajde w ciążę?? Bo teraz nie mogę, i dlatego się martwie..
Wiem, pewnie panikuję.. Ale jade na ten zabieg już za 5 dni i tak bardzo się boje, że dojdzie do zapłodnienia i lekarze nie zauważą, i będę miała ten zabieg i strace to maleństwo.. Mój powiedział że mam od razu czarną wizję.. A ja sie po prostu boję..
 
Do góry