reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Kala przekonamy się za cztery tyg, jak mój dzidziuś nam pokaże cóż tam chowa. Diety nie stosowałam bo szybko się zdecydowaliśmy, więc nie było czasu nad tym pomyśleć.
Maja pewnie sobie pojadłaś, ech... A jak tam Twoje zdrówko i odczucia?
Aga wiem, że zleci córa już trzy i pół i kiedy to zleciało?!?
Ja się Wam pochwalę, że przy niedzieli ambitnie wypucowałam łazienkę, mąż w castoramie drzwi kupuje, więc musiałam czymś się zająć.
 
Aguś pojadłam aż pękłam prawie ;) I super było z Maciusiem - jak będą zdjęcia to pokażę jak pięknie jadł rosół :))) A ja niestety żadnych ciążowych odczuć nie mam. Czuję, że znowu nic nie będzie. Siedzę i się głowię czy sobie zaaplikować duphaston, bo czuję, że u mnie kłopoty hormonalne są i stąd te problemy. A podobno duphaston zaszkodzić nie może.
 
hej Klaudusia - podoba mi się Twój suwaczek - taki sam będę miała latem. Wymyśliłam, że pojadę w tym celu do teściowej na wieś i tam będzie sikanie po podwórku ;p

Klaudusia a Ty wciąż na luteinie?
 
Hej Klaudusia, jak tam plamienia ustały?
Maja nie wiem a można tak samemu to brać? To jest bez recepty?
Pójdź do lekarza, poczytaj jeszcze jakie są objawy zaburzenia hormonów, przecież lekarz musi Cie wysłać na te badania. Jak nie to się orientuj ile to kosztuje prywatnie i zrób.
 
Maja zima ma w sobie jedną zaletę: ciepłe grzejniki. Latem nie schło mi nic tak szybko jak schnie teraz. Wiki lata teraz w pampersie ale to dlatego, że był niedawno na spacerze. Jutro z rana znów pampersa po nocy ściągam.
Aga a plamień nie ma całe szczęście. Ale za to samopoczucie kiepskie.
 
Maja ja bym nie brała na własną rękę leków. To jest progesteron i służy podtrzymaniu ciąży, a jak nagle przestaniesz brać, to organizmowi będzie brakować i może być tragedia.
 
reklama
Maju- ja tez bym sama nie brała. Lepiej to skonsultować z lekarzem. W sumie zażywanie Castagnusa też powinno być skonsultowane, ale to są zioła więc jest inne działanie. A dzieci siusiania najlepiej uczyć latem ;-)

Witaj Klaudusia :-)

Ja już zmykam,pa dziewczyny :-) Do jutra!
 
Do góry