reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej kobietki, ja właśnie czekam na zestaw z gyrosem:-D Klaudusia pamiętasz jak Ty pochłaniałaś fast foody, jak cię gonić to gonić:-D
Kala, dziękuje, teraz już się troszkę zmieniłam, pyzata się robię:eek:
Ja też siedzę w domu, nasze miasto nic nie organizuje. Mam lenia dziś.
Nikola też mi ta buźka męska się wydaje:-D:-D. Cieszę się, że @ przyszła,uffff...
 
reklama
Agnieszka pamiętam fast foody :-) dzień bez pizzy czy kebaba to dzień stracony!!! Hahaha!!!!
Nikola w końcu @ przyszła! Odetchniesz z ulgą w końcu. A jeszcze czujesz się taka pełna?
 
Agnieszka- dzięki za zaproszenie. Córeczkę masz taką fajną i...niepodobną wcale do Ciebie:-)

Agnieszka kk- dzięki. Przynajmiej posiedzimy jeszcze jutro razem w domu :-) A co u Alana?

Klaudusia- na jakiej grupie są fotki?:shocked2:
 
Kala teraz to i tak, troszkę się wymieszała, jak się urodziła to kopia tatusia:szok:
Twój synuś też fajniutki, teraz kiedy ja wygląduje "ptaszka" próbuję się zapatrzeć na te Wasze chłopaki:-)
 
Agnieszka kk- a dobrze, dziękuje :-) Zmieniłaś pracę, bo kiedyś o tym wspominałaś? Chyba wezmiemy z Was przykład i również zafundujemy sobie jakieś egozotyczne wakacje. Zrobiłaś mi smaka na Hiszpanię ;-)

Agnieszka- ja marze o córeczce, choć jakby był chłopak też byłoby fajnie :-) Mam już imiona dla dziewczynki i chłopca;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agnieszka kk- a dobrze, dziękuje :-) Zmieniłaś pracę, bo kiedyś o tym wspominałaś? Chyba wezmiemy z Was przykład i również zafundujemy sobie jakieś egozotyczne wakacje. Zrobiłaś mi smaka na Hiszpanię ;-)

Nie pracy jednak nie zmieniłam,zostałam w starej bo ruszyło się pole z zamówieniami w końcu więc zostałam :)
Ale zarejestrowałam się w innej agencji tak w razie "w" ale jak na razie odpukać jest super:)

A Hiszpanię polecam choć jeszcze nie byłam.
Hiszpania ma piękne zabytki,mnóstwo kościołów i te Hiszpańskie domy oraz ulice rewelacja!
Oczywiście przywiozę dużo zdjęć to pokaże wam "kawałek"Hiszpanii :)
 
Do góry