reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia to super, że jest dobrze. Nic dziwnego że sampoczucie kiepskie, tyle się bidulko musisz martwić o to maleństwo. Uspokoi się i znów straszy aj oby już był tylko dobrze.
 
reklama
Ja ogólnie ostatnio słabo się czuję ale nie od tych plamień. Sama nie wiem co mi jest. Kręci mi się w głowie, plecy mnie bolą, nic mi się nie chce... Ech chyba jestem w ciąży.... Ale humor mam super!!!!:-D
 
Dziewczyny dzięki za porady :) Nie biorę więc :))

Klaudusia poprawy samopoczucia!!!!!!!!!!!!!!!!

Do jutra kochane!!!!!!!! Wieczór z serialami przede mną - ale może jeszcze wpadnę jak Maciuś uśnie.
 
Hehe :-) Ja mam zgagę po zupie męża, bo dodał trochę kostki rosołowej nie wiem po kiego.... Głupio było odmówić i nie zjeść, bo bidula przyjechał z pracy i jeszcze obiad zrobił...
 
reklama
Do góry