reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam! :-)

Nikola- z pewnością po luteinie przyjdzie @. Nam też się zepsuła zmywarka, ale ból. Raczej jej nie będziemy naprawiać, bo prawdopodobnie nie opłaca się taka naprawa. Mam nadzieje, że pogodzisz się z mężem :-) I będziecie to fajne godzenie:-p

Izula- współczuje bólów, myśle że może być to spowodowane nadżerką jeśli wcześniej nie odczuwałaś. Każdy organizm reaguje inaczej. Kiedy masz wizyte?

Klaudusia- jak samopoczucie? Ból głowy przeszedł?

Agnieszka 27- witaj, dawno Cie nie widziałam. Co u Ciebie?

Pozdrawiam Agnieszkę kk., młodąmamuśkę, mamusię, Maję...Co u Igasi? Wie ktoś może?

Dzieczyny, ja jestem chyba jakaś nienormalna, bo znowu mam wątpliwości. Teraz kiedy dobrze się czuje, kiedy łykam Castagnus na wyregulowanie cykli zastanawiam się czy jak zajdę w ciąże czy damy jednak radę. Ech...pewnie za jakiś czas mi się odmieni, tymbardziej jak będe tu często zaglądać :-)
 
Niby dobrze, ale mam straszne zaparcia:szok: i chyba mam jakieś zapalenie bo mnie często swędzi ech...
A Ty jak? Maluszek dalej fika po pęcherzu? Kiedy masz usg? Byłaś w międzyczasie u gina? Jak Twoja szyjka?
 
Kala witaj, kochana te wątpliwości o których piszesz to miewam i ja, choć jestem już w ciąży.
U mnie trwa remont więc często bywa tak, że nie mam czasu zajrzeć.
 
Hej Kala! Nie myśl tylko działaj! :tak: :-D A głowa przeszła całe szczęście ale cały czas czuje się osłabiona, kręci mi się w głowie, nic mi się nie chce i skupić się nie mogę nad niczym...
Aga współczuje zaparć. Ja nie mam takiego problemu od czasu kiedy biorę żelazo. W skutkach ubocznych napisane jest, że może powodować biegunkę z czego ja się akurat bardzo cieszę :-D
Maluszek tak fikał, że siedzi już głową w dół i mam w końcu spokój. No tylko, że powoli zaczyna nogami żebra liczyć... Ale wole to niż fikanie po pęcherzu. A u gina nie byłam, bo nie ma plamień żadnych, skurcze są ale takie raczej niczemu nie zagrażające. Mam zwolnienie do 15 stycznia więc dopiero za tydzień w sobotę się wybieram. Czeka mnie jeszcze glukoza... A szyjka to nie mam pojęcia. Dowiem się na wizycie. USG pewnie też po wizycie za 2 tygodnie.
 
Agnieszka- przyznam Ci się, że odzywa się też u mnie wygodnictwo. Mamy prawie 5 latka, który nie wymaga już takiej opieki jak niemowlę. Uwielbiam spędzać czas z Adasiem, rozmawiać z Nim i taki wiek jest fajny. Za jakiś czas być może będzie na nas czekać powtórka z rozrywki, pieluchy, karmienie...a wszystko drożeje. Jestem egoistką, niezdecydowaną zresztą. Nie wiem skąd u mnie nagle takie wątpliwości :-(
 
witam
no ja pierwszy dzień bez luteiny @ nadal brak :-:)baffled:....
Agnieszka trzymam kciuki za usg na pewno wszystko oki jest szansa żebyś zobaczyła już płeć????
Klaudusia spałyśmy jak zabite do 9,30:-);-)
Kala ja choćbym miała nową kupić to zmywarka musi być po pierwsze z tego względu że wodę ogrzewamy na prąd i finansowo nie kalkuluje się myć recznie wody zresztą też mnóstwo idzie przy takim zwykłym myciu po drugie moja kuchnia zlew a nawet ociekacz nie przystosowany na mycie ręczne po trzecie NIENAWIDZĘ MYĆ:-D:-D:-D...
co do twoich obaw to cię rozumiem bo mimo że wszystko sie nie układa po mojej myśli to czasem boje się że sobie nie poradzę jak już uda się zaciążyć i szczęśliwe urodzić...
 
Klaudusia to ja dziś spytam czy mogę brać żelazo, bo szlak by trafił siedzieć po pół godziny z żadnym efektem wrrr
Ja jeszcze nie czuję kopniaków, ale jak czytam o Twoich to mnie ciarki przechodzą.
A powiedz jak z tą anemią?
 
reklama
Nikola no komu lepiej! Ja muszę wstać i tak rano, bo muszę coś zjeść i dlatego tak rano czasami piszę :-D
Kala ja pewnie też bym wybrała wygodnictwo i nie chciałoby mi się wracać do pieluch, nieprzespanych nocy... Teraz jestem jeszcze w takim transie, bo Wiki budzi się czasami w nocy (gorzej niż niemowlak) więc i tak chodzę niedospana.
 
Do góry