reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia no powiem ci że to tylko tak czasami bo bo tak to wczesne pobudki ale ja się nie gniewam jak tak długo śpi :-):-D
 
reklama
Wiesz Aga nie mam pojęcia co z tą anemią. Biorę żelazo na nią i niby powinno być lepiej. Może dostanę teraz skierowanie na morfologię to się dowiem.
Ja nie mam zmywarki i jak podchodzę do zlewu to szlag mnie trafia jak mam stertę naczyń zmywać...
U mnie Wiki też ostatnio spał do 9 (od początku roku mu się przestawiło jakoś) Teraz wrócił do swoich w miarę normalnych godzin czyli wstaje tak ok. 8 ale to dopiero od 2-3 dni.
 
Ostatnia edycja:
Klaudusia ale w nowym domu sobie spraw bo to nie tylko wygodnictwo ale też oszczędność a koszt no cóż ja że względów na wymiary kuchni musiałam kupić o szerokości 45 cm kosztowała coś koło 1400 zł firmy bosh beż żadnych bajerów ale jak dla mnie wystarczająca nawet wielkość trafiona bo do 60 cm musiałabym 2 dni składać chyba... teraz tylko się modlę żeby moja kochaniutka wyzdrowiała;-)....
Kala miłej pracy
 
Kala Twoje obawy są naturalne, egoistka byłabyś gdybyś nie zastanawiała się i nie myślała. Wiadomo, ze chcemy dla dzieciaczków wszystkiego co najlepsze a to nie tylko poświęcenie, czas ale i koszty.
Będzie dziewięć miesięcy na to aby oswoić się z myślą powrotu do pieluch itp.
Nikola wyczytałam, że jak byłby to chłopiec i dobrze się ułożył to jest prawdopodobieństwo, że lekarz coś by zobaczył.
A małej do przedszkola dziś nie prowadziłaś?
Zazdroszczę ci zmywarki, ja nie mam miejsca, jak wymyślą montowane do sufitu kupuje napewno, bo też nienawidzę zmywać.
Klaudusia oby już wszystko było dobrze.
 
Nikola ja właśnie czekam aż będzie nowy dom, bo teraz kupię a później okaże się za duża albo za mała i co ja zrobię? Kasę w błoto wywalę tylko a 1400 na chodniku nie leży...
Zdrówka dla Wiki!
A mój synek ostatnim czasem jest taki słodziutki, że tylko go przytulać i całować! Ładnie mi je (ostatnio wsunął cały talerz leniwych pierogów gdzie wcześniej wypluwał wszystko co było takie kluchowate)
 
Aga a ty masz jakieś zachcianki? Bo mi jeszcze nie przeszły hehe :-D i mąż ostatnio po czekoladę z orzechami zapitalał :-D (chodź w domu leżą dwie chyba truskwakowe :-D)
 
Klaudusia właśnie dlatego mówię w nowym domku bo jak będzie np robiła kuchnie pod wymiar to różnie może wyjść a z Wiki z dnia na dzień będzie coraz fajniej:-)!!!!!
Agnieszka po tym antybiotyku w połowie grudnia to jeszcze nie była bo święta i chciałam żeby się troszkę ustabilizowała bo wiesz jak to po antybiotyku organizm wyjałowiony dopiero w poniedziałek idzie.... a masz już jakiś imonka bo nie pamiętam żebyć gdzieś pisała????????
 
Klaudusia teraz to się zrobiłam bardzo wybredna w jedzeniu, szczególną ochotę mam na jabłka.
Słodkiego to tak nie bardzo, choć przyznam się że skubnęło się nie jednego cukierka z choinki z orzechem laskowym.
Musze uważać co jem bo mnie męczy później. Smażone czy wzdymające odpada.
Super, że Wiki ma apetyt, będzie rósł chłopak jak na drożdżach a i Tobie pewnie chce się gotować jak z talerza znika.
 
reklama
Aga ja pochłaniam pomarańcze w nieograniczonej ilości!!! Po jabłkach mam zgagę nie mam pojęcia dlaczego. I po mleku też mnie łapie...
A Wiki to czasami przyjdzie i drze się nad uchem, że chce am! Jestem w szoku co się z nim dzieje (oczywiście na plus) Zaczyna gadać a to jest takie słodkie, bo wszystko zaczyna komentować po swojemu...
Dziś zachciało mi się pączków tylko nie takich ze sklepu tylko robionych sobie więc popołudniu zaginam rękawy i nie ma zmiłuj :-D
Nikola mnie korciło kupno zmywarki teraz ale jakoś się pomęczę jeszcze.
 
Do góry