reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Klaudusia dalej skrobiesz tą pracę?
Ja pauzę na małą zrobiłam, już śpi.
Odwiedziłam toaletę, 10 kilo mniej:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja nic nie piszę, bo niestety znowu dół. Głupio mi już tak marudzić. Nie wiem czego chcę. Jutro idę do lekarza i mam takiego nerwa przez to, że szok. Nie wiem teraz czy dam radę z dwójką dzieci, więc znowu starania pod znakiem zapytania. Chciałam właśnie wysłać ofertę pracy i nawet głupiego worda mi zablokowało, nic nie mogę edytować...więc dziś tej oferty pewnie nie wyślę. Niedługo też będę musiała spotkać się z moim starym szefem, bo urlop wychowawczy się kończy. A przez 2 lata w ogóle się z nim nie kontaktowałam. Strach mnie już teraz oblatuje.
 
Hej Agusia, właśnie wpadłam dobranoc powiedzieć. Wizytę mam około 8 rano. Najchętniej wcale bym nie poszła. Na pewno dam znać co i jak! Trzymajcie się dziewczyny!
 
maja czekałyśmy :-D Kochana słuchaj jak mogę Ci coś poradzić: bardziej estetycznie i przejrzyście dla pracodawcy jest dostać życiorys, podanie czy CV w adobe reader, takie coś jest bardziej czytelne i pracodawcy chętniej odbierają i otwierają pliki adobe niż worda, bo w nim to zawsze może się coś poprzestawiać i nie jest wtedy czytelny. Jeśli firma nie ma adobe reader to nie warto się taką interesować. Daj znać co i jak po wizycie!!!
 
reklama
Hej dziewczyny!Jestescie jeszcze?
Ja to chyba jakas pechowa jestem!
Dzis wieczorkiem bylo przytulanko z mezem,po wszystkim poszlam siusiu,gdy sie podcieralam zobaczylam dosyc duza ilosc krwi(zywo czerwonej) gdy wstalam i spojrzalam do toalety zamarlam z przerazenia na dnie muszli znajdowaly sie dwie jakby splaszczone kulki polaczone ze soba (rozmiar kazdej z nich no nie wiem do czego porownac moze tak jak najmniejszy paznokiec u nogi) byly biale troszke przebarwione krwia.
Prosze kobitki napiszcie cos,co to ze mnie wylecialo?moze Wy macie jakis pomysl co to bylo,moze ktoras z Was wie?Prosze o pomoc!
No i po wszystkim strasznie boli mnie podbrzusze z prawej i lewej strony i ciagnie na srodek-moze to jajniki?bol mocny!
 
Do góry