reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Cześć dziewuszki, ja staranka zaczynam zaraz po @.Zobaczymy jak to będzie bo ostatnio chyba mi się cykl wydłużył.Zobaczy się jak to będzie, gratuluję tym co zaszły, trzymam kciuki za te co zaraz zajdą:-).piszcie co i jak!:happy:
 
reklama
dziękuję ;-) test powtórzyłam trzeci raz i kreska jest już bardzo widoczna, dzisiaj mam wizyte u gina, ciekawe czy coś już wypatrzy


gratuluje :)))))) napisz jak tam po wizycie,czy gin cos widział :)

Cześć dziewuszki, ja staranka zaczynam zaraz po @.Zobaczymy jak to będzie bo ostatnio chyba mi się cykl wydłużył.Zobaczy się jak to będzie, gratuluję tym co zaszły, trzymam kciuki za te co zaraz zajdą:-).piszcie co i jak!:happy:

witaj :))

Cześć dziewczyny, chciałabym się do was dopisać. Od lutego zaczęłam się starać o drugą pociechę, ale jak do tej pory nic z tego nie wynikło, oprócz tego, że cykl rozregulował mi się na potęgę. Wczoraj byłam u lekarza, dostałam skierowanie na badanie prolaktyny, w poniedziałek znowu lekarz i przy wysokim poziomie prolaktyny dostane leki, więc może niedługo uda mi się zostać po raz drugi mamą.

witaj i zyczę powodzenia :)
 
No i tak jak się spodziewałam prolaktyna wysoka 810, ale bywało już gorzej, na razie dostałam Bromocorn na jej obniżenie i wyregulowanie cyklu.
 
och bym bardzo chciała żeby to była ciąża ale dopóki na teście nie zobaczę 2 kresek to nie uwierzę - po prostu może się wydłuża cykl?
 
lopop a ile ci się już spóźnia?

Zaczęłam moją tabletkową kurację i dziś w nocy bardzo źle się czułam. Niezłe schizy mam po tych tabletkach dwa dni brałam po pół na noc wczoraj całą. Nie mam pojęcia jak podziałają na moją prolaktyne, ale skutecznie zmieniaja mój apetyt na konkretne potrawy, od środy odrzuca mnie na sam widok ogórków kiszonych.
 
lopop a ile ci się już spóźnia?

Zaczęłam moją tabletkową kurację i dziś w nocy bardzo źle się czułam. Niezłe schizy mam po tych tabletkach dwa dni brałam po pół na noc wczoraj całą. Nie mam pojęcia jak podziałają na moją prolaktyne, ale skutecznie zmieniaja mój apetyt na konkretne potrawy, od środy odrzuca mnie na sam widok ogórków kiszonych.
4 dni sie spóźnia
chyba Ci powiem bromergon na prolaktynę lepszy - u mnie prędzej bardzo głowa bolała a po bromku przestała i żadnych skutków ubocznych nie mam
 
reklama
Do góry