reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witam staraczki :)
Ja rowniez staram sie o drugiego dzidziusia
od 3 miesiecy ,noo teraz bedzie czwarty .
Licze na to ,ze pażdziernik okaze sie tym szczęśliwym miesiacem dla nas :)
Mam bardzo nieregularne @ wiec ciezko mi wylapac owu:-(Uzywam testow owulacyjnych licze,ze mi pomoga :-p
Czy moge dolaczyc do grona staraczek o drugie bobo ??:-)
pozdrawiam
 
odebrałam wyniki z beta HCG i pomimo tego , że test nic nie wykazał wynik to 132,6mIU/ml. W poniedziałek powtórze badanie. cieszę się i jestem pełna obaw.
 
Witajcie! Jestem mamą 3 letniego Wojtusia. Od dwóch cykli staramy się o drugą dzidzię,ale nie jest to proste bo muszę wspomagać się cyclo-progynova aby pobudzić jajniki do produkcji jajeczek. Póki co jeden cykl był bezowulacyjny,potem kolejny z wspomagaczem nie udany i teraz kolejny...powoli zbliża się do końca...czy coś z tego będzie trudno powiedzieć.

Mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona i wesprzecie w tej walce o drugą dzidzię??
 
no to ja oficjalnie mogę się przyłączyć do grupy staraczek o drugie maleństwo.
na razie na luzie, bez testów, obserwcacji i liczenia dni cyklu....
powodzenia i owocnych starań dla nas wszystkich!
 
Cześć Laski:biggrin2:,

Dawno mnie nie było. Widzę że dużo kobitek przybyło. Wszystkim które osiągnęły już swój wymarzony cel-GRATULUJĘ . Reszcie życzę powodzenia. Na pewno nie długo się uda.;-)
Mam problem. Wczoraj byłam z mężem u gina. Mąż zrobił sobie wreszcie badania i wyszło że ma bardzo lepkie nasienie ***:zawstydzona/y:. Myśleliśmy, że jakoś można temu zaradzić, ale gin powiedział, że nie ma na to rady. Mąż ma zrobić ponowne badania za 5 tygodni, a jak wyniki będą takie same, to czeka mnie inseminacja ( skuteczność 10%- mało pocieszająca perspektywa). Może miałyście już styczność z tym problemem?) Są jakieś domowe sposoby na rozrzedzenie nasienia? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.
PS. Możliwe, że już poruszałyście ten temat, jeżeli tak to sorki
 
jejku ale tu pustki.Watek strasznie malo uczeszczany..niby nas duz a zadna tu nie zagldala od padziernika?
No coz gratuluje zafasolkowanym ja czekam na @ i wykonanie testu.Oczywiscie test juz robiony ale przedwczesnie..
 
Hej ja tez zaczynam po raz drugi starania!Jestem bardzo podekscytowana ale i wystraszona-haha wiem juz co i jak.Dziewczyny wiecie ciekawa jestem jak to jest pokochac drugie dziecko tak jak to pierwsze-bo przeciez Benus jest calym naszym swiatem...
 
Witam Was Wszystkie:)
Postanowilam dolaczyc do was.... Jestem juz mama od 3,5 roku i postanowilam powiekszyc swoja rodzine.
 
reklama
witam

kciuki zaciskam:) życzę wam abyście zaciążyły jak najszybciej to możliwe!:tak: My z mężem staramy się od października.. mam nadzieje że ten listopadowy cykl bedzie dla nas szczęśliwszy..
Pozdrawiam serdecznie!:happy:
 
Do góry