reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witajcie.
Ja tak w skrócie (część już wie z zamkniętego), no więc ...
byłam i ginka i Beta za mała, dostałam skierowanie do szpitala. W opisie - ciąża matrwa. Chce, aby to jak najszyciej mineło. Znowu becze, mimo, iż wiedzialam, że tak będzie, ale to bardzo boli. Długo bedzie boleć.
 
reklama
Witajcie.
Ja tak w skrócie (część już wie z zamkniętego), no więc ...
byłam i ginka i Beta za mała, dostałam skierowanie do szpitala. W opisie - ciąża matrwa. Chce, aby to jak najszyciej mineło. Znowu becze, mimo, iż wiedzialam, że tak będzie, ale to bardzo boli. Długo bedzie boleć.
Przykro mi bardzo.................przytulam Cię mocno..............
 
mamusiasynusia, przytulam mocno...wspieram...i pamiętaj,że my tu zawsze jesteśmy gotowe do pomocy :tak::tak: i trzymam kciuki za ten bastępny raz :happy2::tak::happy2:

a u nas dziś wietrznie, zimno i nieprzyjemnie ,brrrrrrrrrrrrrrr :no::szok::no::szok:

więc trzymajcie sie ciepło i miłego dnia :tak::happy2::tak:
 
Moreme, a Ty widze zblizasz sie w faze owu, jak tam staranka??
Witaj Gwiazdeczko :-) Suwaczek ciut nieaktualny i owu będzie jakieś trzy dni później i już z niecierpliwością czekam :cool2:. Tym razem szczęśliwie ani ja, ani M nigdzie nie wyjeżdżamy, więc jest szansa na maxymalne przytulanka;-):-):tak: Marzy mi się spędzać Gwiazdkę z fasolinką w brzuniu...

a u nas dziś wietrznie, zimno i nieprzyjemnie ,brrrrrrrrrrrrrrr :no::szok::no::szok:

:tak::happy2::tak:
Zgadza się Jarzebinko :-):tak: na Ratajach taka sama pogoda;-) Pozdrawiam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Gwiazdeczko :-) Suwaczek ciut nieaktualny i owu będzie jakieś trzy dni później :cool2:.
To go uaktualnij skarbie :-)

Tym razem szczęśliwie ani ja, ani M nigdzie nie wyjeżdżamy, więc jest szansa na maxymalne przytulanka;-):-):tak: Marzy mi się spędzać Gwiazdkę z fasolinką w brzuniu...
Zycze Ci tego z calego serducha!!:-):-):-):-):tak:
 
Czesc kobitki,jestem tu nowa, i chetnie sie do was przylacze jesli pozwolicie, rowniez staram sie po raz drugi zostac mamusia i mysle ze sie uda zarowno mi jak i wam kochane,pozdrawiam;-)magda
 
reklama
Do góry