reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Klaudusia ja jak sobie leżałam to mnie coś tam zatrzepotało, ale bądź tu mądra czy to dzidziuś. Gdyby to dzidziuś to by się pewnie to już pojawiało co jakiś czas, czy niekoniecznie? Kurde nie pamiętam, jak to było:zawstydzona/y:
 
reklama
No mój wczoraj mi zaczął wyliczać ile kasy mam wydać na zakupy na imprezę. Miało być 500zł a wczoraj oznajmił, że mam się zmieścić w 300!!:szok: On myśli, że wszystko grosze kosztuje i już wczoraj patrzył, że za dużo pakuje do wózka, że się na pewno nie przyda... A ja mam wszystko wyliczone, nawet te głupie budynie!
Cwaniak gada na mnie, że kasę wydaje na lewo i prawo ale jak on wywala 600 zł co rok na OC do dostawczaka (który od października stoi w garażu) to już tego nie widzi. Ostatnio mu to wypomiałam i dlatego wózek nowy będzie!:tak:
Agnieszka nie koniecznie co jakiś czas. Ja miałam na początku jeden raz, później ze dwa dni cisza, później znów ze dwa razy i znów cisza... Tak regularnie to dopiero ok. 19tc było.
 
Te nasze chlopy to czasem takie ciamajdy...ile sie trzeba nagimnastykowac,zeby zobaczyc efekty...
Aga...uuuuu to moze dzidzia!!!!!!ale masz cudownie!!!!!
 
oj te chłopy głupie jęli mowa o jakichkolwiek zakupach to ja z zakupów z moim zawsze wracam z płaczem.... a jeśli o wilku mowa to mój właśnie przyjechał nie ma się do czego czepić więc mi wiec snuje się po domu i szuka jedyny plus taki że Wiki się ode mnie odkleiła i przykleiła się do niego:-D....
Aga możesz podać nazwę zapytam nie ma problemu z tym że jeśli w ulotce nie ma nic o inhalowaniu to ja bym też nie ryzykowała i moja mama powie ci to samo bo wiesz lekarze czasem przepisują dziwne rzeczy zanim zaczniesz leczyć ten trzeci migdał to upewnij się że on w ogóle trzeba cokolwiek leczyć powiedz temu twojemu pediatrze żeby ci dał skierowanie do laryngologa bo żadne lekarstwa nie są dobre....
 
Jestem dotarłam ;) :-)
nadrabiam ufff ;D ;-)

Nikola zdrówka dla Wiki ;)

agnieszka27 a co tam u CIebie wszystko dobrze juz ?;)

a dzidzia jak wczoraj dała mi popalić;) tak dzisiaj spokojnie sobie kopie ;)
az brakuje mi tych ostrych kopniaczków :-);-):tak: ;)
 
Nikola ten lek to Gentamycin Krka 40mg/1ml roztwór do wstrzykiwań i infuzji.
Załatwiam już sobie namiary na laryngologa.
Młodamamusia u mnie bez zmian:no:
 
Mloda mamusia Twoj dzidzus pewnie sobie zrobil chill out,zbiera sily na nastepne kopniaczki i wierciaczki :-D
 
reklama
Do góry