reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Aga27 juz mi lepiej,czasami mam jeszcze mdlosci,zalezy od dnia,ale juz zaczelam lepiej jesc!!w ciazy schudlam 2 kg... A te mdlosci to mam podobno od nadczynnosci tarczycy,ktora mi wyszla podczas tej ciazy:baffled:
Nikolaoj,to masz fajnie,mama jest na czasie,ze wszystkimi tabletkami,moja mama jest pielegniarka:-D


naprawde,trzeba wszystko samemu sprawdzac!!to fakt,ze ziola i homeopatia potrafi byc bardzo niebezpieczna.Ale czasy!
moj R wkurzal sie na mnie,ze ja nie chce pic tego szawaksu,ale wiecie,naprawde mialam jakies przeczucie,dopiero teraz odzyskalam sily i zasiadlam do kompa sprawdzic.
 
Igasia ja znów na początku przytyłam znacznie a teraz 1kg w ciągu trzech tyg, więc już pomalutku.
A jak o jedzeniu mowa to ja właśnie zjadłam drugi talerz ogórkowej, tak bardzo mi teraz kwaśne smakuje:tak:
Nasza kobieca intuicja jest niezawodna to co do Twoich przeczuć.
Jedyny lekarz, którego nie sprawdzam i ufam 100% to mój gin. 7 lat współpracy.
 
Agnieszka ja wczoraj wchłonęłam półmisek kapusty kiszonej :-D a od ostatniej wizyty przytyłam 1,2 kg więc nie jest jeszcze ze mną tak źle :-)
 
Dobrze,ze masz takiego lekarza...ja tez mam dobrego,ale w Polsce:wściekła/y:...tutaj jest kiszka pod tym wzgledem.
Masz ochote na kwasne...hihihi,to tak jak ja!!!
Bigos,ogorki,ogorkowa i kapusniack...no i sledzie!!!mmmm,tak moge naokraglo!!!czyzbysmy mialy chlopcow w brzusiach????
Gdy bylam z Emilka w ciazy,maialam straszne cisnie na slodycze!!!szczerze powiem,ze wole ogorki,przynajmniej nie przytyje 27 kg jak wtedy...bleeeeeee!!!!!!!
teraz waze 46 i chyba wlasnie zaczne przybierac,bo zaczelam jesc.
 
Klaudi]usia chcialam pochwalis Twojego synka,ze tak pieknie radzi sobie z nocniczkiem!!!Brawo!!! ja z moja Emi TROCHE walczylam!!! w sumie zle sie na niej przeprowadzka odbila,i znowu zaczela sisiac w majty... teraz juz jest na maxa samodzielna,tylko wola mnie ,zebym jej pupcie podtarla.
 
Klaudusia teraz czekasz aż Cię dogonie:tak::-D A jak tam bigos? Nie było Cię pewnie pichciłaś cały dzień.
Igasia no ja tam mam nadzieje zobaczyć ogonek:tak: Czuję w odciskach, że tak będzie, ale może dlatego, że tak chcę.
Ja 46kg to nie ważyłam nawet jak mi myśl o bobasie przyszła. Same szczypiorki tutaj się mi trafiły:-D
 
Dzięki kochana. Dziś Wiki znów lata w pampersie, bo nie mam czasu go pilnować. Sam nie chce wołać siku, zawsze mówi, że nie chce a jak się go posadzi to zrobi za chwilę i jak zrobi to wstaje i mówi, że siuisu... Od niedzieli już będzie latał cały czas bez.
 
Igasia moja to tak samodzielna, że mnie nie woła i później na bieliźnie są tego efekty:-D
Jednak jej nie zniechęcam, tłumaczę tylko;-)
 
reklama
Aga bigos już skończony, przeszedł pięknie zapachem wędzonego swojskiego boczku... Mmmmmmm... muszę jak najszybciej go wywieźć, bo nie dotrzyma tu do soboty :-) I oczywiście jest tak bardziej na kwaśno, bo tylko raz przepłukałam kapustę. Jak ktoś nie chce to niech nie je. Zmarnować się na pewno nie zmarnuje :-)
Ja teraz ważę 65,100 :tak:
 
Do góry