reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Zobaczysz zanim się obejrzysz to będziesz w ciąży i będziesz narzekała, że tego czy tamtego nie możesz zjeść bo zgaga, bo mdłości a to nogi bolą a to co innego jeszcze :-):tak:
 
reklama
To już bardziej niż pewne, że będę narzekała :) Tak już mamy kobitki no nie? Póki co kolejny cykl czas zacząć, jak trafię i będę miała termin na listopad to się zastrzelę :)
 
Hehe :-) Ja to już bym chciała urodzić a tu końca nie widać! Teraz dopiero brzuchol zaczyna rosnąć i niestety odczuwam to bardzo. Swędzi mnie cały brzuch, bo skóra zaczyna szybko się rozciągać i coraz ciężej chodzić o przekręcaniu się na bok już lepiej nie wspominać. No ale czego to się nie robi dla maluszka. A najgorzej będzie jak będę już miała wszystko przygotowane, poprane, łóżeczko złożone, wózek będzie stał to codziennie będę szukała objawów porodu i wtedy nie dam wam żyć ;-)
 
Witam
moją Wiki kaszle przeokropnie pól nocy z głowy miałam....

Klaudusia same pychotki robisz.....
Maju wiem co przechodzisz ale co nas nie zabije to nas wzmocni....
młodamamuska oj ja kopniaki wypominam z nostalgią zazdroszczę ci;-)
 
Nikola zdrówka dla Wiki. Bidula niedawno była chora i teraz znów...:-(
Muszą być same pychotki, bo tak nie miałabym co podjadać i bym nie robiła :-)
 
Klaudusia smaruj brzuch ile wlezie! Tłustymi kremami i oliwką najlepiej. Ale Twoje bóle rozumiem - pierwszą ciążę głównie marudziłam, że dokucza mi to czy tamto...Ale zapomnisz wkrótce! No i masz nas do marudzenia!!!!!

Nikolaa dziś nadeszła @, ale jest bardzo skąpa, bo łykam castagnusa. W sumie takie @ to mogę mieć cały czas. A co będzie dalej to w ogóle nie myślę na razie.....

Kochane ja dziś uciekam na cały dzień, więc mnie nie będzie. Ale takie dni też są potrzebne :))) BUZIAKI I TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO!!!!!!!!!
 
Hej dziewczyny,
no niestety nie mam szans aby prześledzić co sie tu działo, PRZEPRASZAM !!!!!!!!!!!!!!! :-(
Nadajecie tak szybko że szok !!!!

Wpadam życzyć Wam miłego dnia :*:*

Maja- szkoda że @ jest !!!!!!!!!!!!!!!!!:-:)-:)-( Smutno :( Ale uda sie napewno za miesiąc ::-)
 
Mamusia tobie też miłego dnia życzymy!!!!:tak:
Maja pewnie, że taki dzień Ci się należy. Ja wczoraj poszłam się przejść sama, bo jakoś nie wytrzymywałam w domu, spotkałam koleżankę i chociaż z kimś pogadałam...
 
Hej kobietki:-)
U mnie pozostały kwestie wykończeń, już się nie kurzy. Mam za sobą wyprawę po chemię tylko coś mnie chęci do sprzątania opuściły:-D:-D:-D
Wczoraj na wieczór zjadłam sobie kilka serduszek drobiowych i konałam do późna:-(
Moja Diana też chora, lekarz podejrzewa, że to może być trzeci migdał:baffled::-(
Z mężem dalej się nie odzywam, więc wszystko u mnie po staremu:-D
 
reklama
Hej Agnieszka!
Dianka będzie jakieś badania miała na tego migdała? Czy lekarz stwierdził sobie ot tak, że może ale nie koniecznie?....
 
Do góry