reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Super Klaudusia super gratki dla Wikiego a powiedz mi masz grający nocnik ???? bo u mnie to też pomogło i zawsze po siku były wielkie brawa to jeszcze bardziej mają Wiki zachęcało do siadania

ja sprzątam blllleeee
 
Wiki śpi więc wpadłam do Was na chwilkę.
Nikola nie mam grającego nocnika, bo mi odradzali dlatego, że dziecko później może nie chcieć siadać na nic innego niż swój nocnik, bo będzie chciał żeby mu grało. Mam zwykły nocnik.
No ale dziś znów Wiki wersalki nie oszczędził ale tak tylko delikatnie :-)(musiałam obiad zrobić i zostawiłam go na 5 minut w pokoju).
mamusia dziś jest na prawdę dobrze. Ostatnim razem przebierałam go 3 razy w ciągu 15 minut. Zauważyłam też, że jak jesteśmy sami (ja i Wiki) to on chętniej siada i robi a jak niedawno przyszła moja mama to już nie bardzo chciał siadać. Na większe postępy trzeba czekać i być silnym... :-)
 
Klaudusia- nie od razu Kraków zbudowano ;) Małymi kroczkami a sie uda juz na dobre odstawić pieluchy :):) jak na 3 dzien nie jest żle :) wnioskując z suwaczka to 3 dzien jest tak ??
 
3 dzień ale wczoraj chodził prawie cały czas w pampersie, bo byliśmy na zakupach. Kurcze napaliłam się na tą gondolę do sprinta i jak dziś się nie odezwą to jutro do nich zadzwonię i się zapytam co i jak.
 
reklama
Kochane, koniec remontu przewidywany na sobotę:-)
Pan fachowiec bardzo miły, miał dziś mniej zrobić, ale , że mu mówiłam jak długo już się męczę w tym rozgardiaszu, został i już będzie kładł płytki w kuchni:-)
 
Do góry