reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
synuś zaraz pozbędzie się pampersa. Dziś powiedział, że będzie robił siuisu na nocnik (chyba jeszcze śpiący był :-))
Uciekam kochana zająć się łobuzem. Nas czeka wstawianie drzwi do szafy wnękowej w marcu...
 
Witam
chyba dobrze że wczoraj nie naciskałam na Wiki wczoraj ją cały dzień przygotowywałam na wyjście wiec dziś była tak nie chciała kombinowała wymyślała ale nie płakała w przedszkolu płacz na końcu nosa weszłam z nią do środka zostawiłam pani smutą minkę miała ale sie serce krajało ale szybko wyszłam dziś pójdą na piłki wiec będzie zadowolona
Agnieszka współczuje gładzi ten pył jest straszny ile jeszcze będzie trwał remont?????
Klaudusia trzymam kciuki za wojnę pampersową;-):-)
 
cześć dziewczyny :*

Napisałam wszystko co miałam wam napisać i wcieło gdzieś !!!! Kurcze !!
Ja nie wyspana , brzuch od rana mnie boli :( Zakupy jeszcze nie zrobione, pogoda taka jak wczoraj wiec nawet nie chce mi sie wychodzic :( Pomysłu na obiad także brak :( Chyba zrobie naleśniki z serem, a dla małego bedzie cycek z kurczaka ,

Agnieszko
naprawde Ci nie zazdroszczę tego bałaganu, ja jestem straszny czyścioch i jak widze taki syf to mnie telepocze , a widać w ogóle koniec tego remontu ????

Klaudusia
również trzymam kciuki za Wikiego , może będzie przełom w końcu skoro powiedzial ze bedzie w nocniczek siusiać :)
Tego życzę bo czytałam ze ostatnio nie miałaś jak leżeć bidulko bo osikał łóżko hehe :) mały łobuz :)
 
Nie chcę łobuza chwalić ale jeszcze mi się nie zlał w gacie (już jakieś 3 godziny lata bez pampercha) 2 razy siedział na nocniku i raz w łazience na sedesie :tak: ale nic nie chciał zrobić. Ja przeniosłam sobie laptopa do pokoju i cały czas mam Wikiego na widoku i nawet mogę poleżeć, bo jeszcze sucho :-)
 
no to nie jest żle jak na razie :) Więc nie zapeszajmy :D Dobrze mu idzie :)
Skoro masz jeszcze na czym to leż :D
Ja może w sierpniu zaczne małego uczyć na nocnik siadac :)
Ostatnio mój posadził go na nocnik to nie bardzo chciał siedziec a jak wstał to na dywan sie zesikał heheh
 
Wiki też tak miał. Nocnik to był jeden wielki krzyk jak musiał usiąść. Teraz jakoś mocno nie protestuje więc muszę to wykorzystać :tak:
 
reklama
Wiki zrobił siusiu W NOCNIK!!!! Aaaaale fajnie!!!! Zapytałam się go czy chce siusiu, on, że nie chce ale podszedł do nocnika a nigdy tego nie robił, więc ja mu gatki z pupci i usiadł i za chwilę słyszę strumień... :-) i widzę Wikiego uśmieszek, bo chyba zaczyna mu się to podobać! :tak:
 
Do góry