reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

klaudusia - szcześciara jesteś :) doceniaj męża :)
Mały usypia juz , wiec i ja dzis wczesniej sie kładę ;-)
długi ten dzień jakoś był i ta pogoda jeszcze dobijająca !!
mąż własnie mi oświadczył ze od poniedziałku bierze urlop i sie za mnie bierze hihihi...zobaczymy co z tego wyniknie :p
 
reklama
moja Wiki jeszcze nie śpi zaraz muszę ją iść kąpać i położyć mam już dość dziś jest strasznie zrzędna a ja mimo tego że w zasadzie dziś nic nie robiłam czuje się jakbym rowy kopała ale spać mi się nie chce
 
i Ja jednak nadal nie śpię !!!!!!!! Mały usnął i za chwile sie obudził, bujanie nie pomogło, wiec sie juz wkurzyłam i od pół godziny sam leży w łożeczku, najpierw płacz przeraźliwy teraz juz ciszej jest !!! Matko nie wiedzialam ze bedzie to takie trudne :( Mam ochote tam wejść i go pobujać ale muszę byc twarda KONIEC Z BUJANIEM OD DZIS !!!

Wy kochane chyba juz śpicie , bo cichutko tutaj jak nie wiem !!!!
 
nie ja piej resztę wczorajszego wina :-D i mi sie geba śmieje
mamuśka wiem że serce ci pęka i może to troszkę potrwać zanim zrozumie że nie wygra ale moim zdaniem im wcześnie tym lepiej ....
winko zrobiło swoje zaraz zasnę na siedząco spadam miłej nocki dobranoc:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć kochane kobitki, ja też już na nogach, mała w przedszkolu ja już po zakupach:-)
Nickola no i jak z przedszkolem było?
Dziś pewnie dużo nie popisze z Wami bo mam fachowca w domu, nie żebym mu na ręce patrzyła, ale poczęstować czymś dobrym należy:tak:
 
Widzę, że był temat szpitala. Ja będę rodzić w tym samym szpitalu w którym przyszła na świat córeczka. To 100 kilometrów, ale 10 od moich rodziców, więc końcem ciąży u nich przycumuje.
Moim lekarzem prowadzącym jest ordynator tego szpitala, jestem jego pacjentką od 7 lat. Chodzę prywatnie i nigdy nie zmieniłabym na innego, dojeżdżam do niego tyle kilometrów, ale uważam, że warto. Teraz ciężko trafić na kompetentnego człowieka.
 
reklama
Do góry