reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
młodamamusia- bardzo sie cieszę ze z dzidzią wszystko w porządku :) Następnym razem oby sie udało i zobaczysz kogo nosisz pod serduszkiem :)
A masz jakies przeczucia może ???
a w ogóle to nie wiem czy nie wyczytałam czy nie pisałas ale czujesz jakies ruchy juz ???

Ale zazdroszczę Wam dziewczyny tych ciąż !!!!!!!!!!!!! Coraz bardziej !!!
ja to juz wszystko mam upatrzone co kupie dziecku :) No nie mogłam sie powstrzymac i tak siedzialam i oglądałam kiedyś :D

Tak na marginesie to ja uwielbiam chodzic na usg :) zwłaszcza na te 3D :D
Fajnie miec teraz takie pamiątki i filmy :D Mam takie jedno zdjęcie małego z brzuszka :) wyśle zaraz Wam :)

mam przeczucia ze to chłopiec ;) :-)
a ruchy to mam od 18.12 wtedy poczułam pierwsze ruchy ;)
 
Ech mi akurat prawie wszystkie USG trafiały jak leżałam w szpitalu a ze szpitala fotek nie oddają więc ostatnie zdjęcie mam z 13tc i to jeszcze samą główkę (tzn. móżdżek) zrobiła. Eeee
 
jasiooooo.jpgjasio.jpg



To pierwsze to jakos pod koniec ciązy juz :) a drugie to jak Jasio miał 9 tygodni ( 2cm miał) :-):-):-):-):-):-):-):-)
 
młodamama super że wszystko oki
Mamuśka prześliczne jak ja byłam w ciąży to nie robiłam tego 3d bo wtedy kosztowało to kupę kasy jeszcze a szkoda bo cudowna pamiątka
a mnie wyszła boska pieczeń mój się nią zachwyca
 
Klaudusia - uwielbiam te zdjecia :D z tą buzią to z mężem tapete na tel i w komputerze mieliśmy :) a na filmie to język nam pokazywał :):):):):)
Przy następnym dziecku to pewnie takich juz pamiątek nie bedzie , bo pewnie do państwowego gina bede chodzic ,bo chodziłam prywatnie dawałam kase co miesiąc 100zł a lekarza przy porodzie nie bylo,a po porodzie nawet słowa sie nie odezwał w szpitalu !!!Wiec gdzieś mam płacić tyle kasy za takie olewanie !!
 
reklama
Do góry