reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Maja brzuszki rosną jak szalone :-D Może jutro jak będzie mi się chciało to zrobię i wstawię fotkę. Na razie siedzę u mamy, bo nudzi mi się samej w domu.
 
reklama
Klaudusia w takim razie czekam na fotkę :) U Ciebie już z górki...

Ja czekam na słoneczne dni - czy mi się wydaje czy dziś ciśnienie takie, że można zasnąć na stojąco?
 
Też dziś chodzę senna. Wiki odsypia cały czas Sylwestra. Dziś wstał o 10.30.
To teraz czekamy na fotki z imprezy Maciusia!!!!!!! :tak:
Słyszałam, że od jutra m być słonecznie ale mroźno!!!
 
Hehe na to jeszcze nie zwróciłam uwagi - ale dla Ciebie już najwyższa pora na takie ziółka :)

Lecę na miasto, do jutra albo może jeszcze wieczorkiem zajrzę. Choć dziś staranka to nie wiem :))
 
Ostatnia edycja:
Hehe niech maluszek siedzi jak najdłużej. Chociaż jakby wyszedł na początku kwietnia to się bym nie pogniewała, bo podobno na początku maja siostra męża planuje ślub...
 
Obiecana fotka. Wczoraj zaczęliśmy 6 miesiąc :-D
 

Załączniki

  • 1080977.jpg
    1080977.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Do góry