reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Ja po pierwszej ciąży już po czterech miesiącach a nawet szybciej wyglądałam szczupło. Mała na cycu, dużo ruchu, mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
Myślę, że jak będziemy dbać o siebie to wrócimy do dawnych sylwetek noo i jeszcze Ty z makijażem przez ten czas napewno zdążysz wyćwiczyć.
 
A leci jakoś... :-D A jak u Ciebie? Jak przygotowania to przywitania Nowego Roku?
Aga ja to tydzień po wyjściu ze szpitala mieściłam się w ciuchy sprzed ciąży, tylko brzuch wymagał podrasowania, bo skóra trochę wisiała.
 
Aguś wreszcie dobrze :-):tak:
Czekam teraz na 7go na usg:tak:
Klaudusia to ja dużej wracałam do formy, ale ja już taka rasa, że nad dobrą sylwetką muszę troszkę popracować.
 
Hehe :-D
Ja mam wrażenie, że przez tą ciążę, to mi się żołądek powiększył!:baffled::errr: Jem coraz więcej i ciągle mi mało. Dziś zjadłam obiad ze swojego talerza i resztę Wikiego i nie zdążyłam się zakręcić i już mi się czegoś chciało to wsunęłam pół tabliczki czekolady...:dry: Przed chwilą banana wchłonęłam...
Na początku ciąży na śniadanie jadłam 2 kromki chleba albo pół bułki a teraz wsuwam 4 kromy lub dwie bułki! :zawstydzona/y: I to jest tak ok. 7 godziny, ok. 9 wstaje Wiki i znów śniadanie...:zawstydzona/y::baffled:
 
reklama
U mnie Wiki śpi, więc może do północy wytrzyma (czasami tak potrafi :-D)
Dziewczyny ja uciekam też się przespać, bo ciężko będzie wytrzymać.
 
Do góry