reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Witajcie Dziewczyny i dziekuje za wsparcie.
Najgorsze jest to,ze jego smierc nie jest jasna...
zmarl tydzien temu,a jeszcze nie bylo pogrzebu,mozliwe,ze ktos sie przyczynil do Jego smierci:-:)-:)-(
Maja slucham reggae i nie tylko,nawet mam dreadziki:-D
nie moge za bardzo drzemac w pracy,bo w kazdej chwili moze mnie ktos sprawdzic,ale tak,niestety oko mi sie zamknie,szczegolnie o 5-tej rano.

Bylam na usg,bo mam silne bole w podbrzuszu,wszystko ok,ale dzidzus ma tylko 3,6 mm,to chyba wyglada na 4 tydzien:szok:,ale jak to jest mozliwe???
mam nadzieje,ze sie rozwija ok.
Jest mi tak niedobrze,ze wczoraj nie poszlam do pracy,jakos starsznie ciezko przechodze te ciaze:no:
 
Igasia to witam w gronie, mi ta ciąża też daje się nieźle we znaki.
Napewno wszystko jest dobrze skoro byłaś na usg i lekarz nie miał zastrzeżeń.
 
Hej kochane! Znów mnie długo nie było.. Ale to dlatego że jak jestem u P to nie mam dostępu do internetu bo się coś im zepsuło. Wróciło mi mleko do piersi (po pół roku nie karmienia!) i spóźniał mi się okres (miał byc w poniedziałek, był w piątek). Robiłam testy, wyszły negatywne. Poszłam do lekarza. Okazało się że mam nadżerke, ale z racji tego iż nie wiadomo jeszcze czy czasem nie jestem w ciąży, nie dostałam żadnych leków, i 20 grudnia mam znów wizytę z usg. @ jest skąpa, no ale jest.. :( Choć ciągle mam nadzieje ze 20tego okaże się że jest fasolka ;) Pozdrawiam!
 
Wiesz, ja w poprzedniej ciąży robiłam 2 testy. Pierwszy robiłam dzień przed @, i był negatywny, a drugi dopiero tydzień po spodziewanej @ i była blada krecha. Nie robie testów. Czekam do tego 20tego ;)
 
:-)Hej!
xXxIzuLQaxXx - trzymam mocno kciuki:-)Byłby fajny prezent na Święta:-)

Igasia- poprawy samopoczucia życze:tak:

Agnieszko27- daj znać po wizycie.

pozdrawiam resztę staraczek i życze wszystkiem udanego wieczorku:-D
 
reklama
Hej kochane!

Agusia powodzenia u lekarza i czekamy na wieści :))))

Kala jak weekend u Ciebie???

Igasia - masz 6 tydzień od ostatniej @ - więc to by się zgadzało, że od zapłodnienia dzidzia ma 4 tygodnie. Będzie dobrze trzymam kciuki!!! I naprawdę mi przykro z powodu Twojego znajomego :((

Hej Agnieszka.kk - życzę Ci miłego tygodnia w pracy - jesteś jeszcze w tym starym miejscu czy już coś nowego zaczęłaś?

Izka coś tam jednak się u Ciebie dzieje - mleko nie wraca tak nagle chyba po pół roku? No i skoro @ jest skąpa to może być objaw fasolki właśnie! Trzymam kciuki!!

U mnie staranka trwają, nie wiem czy coś z tego będzie, bo nie mam żadnych objawów w podbrzuszu, boję się, że za bardzo mi zależy i wtedy właśnie nie wychodzi. Jakoś muszę się w cierpliwość uzbroić.
 
Ostatnia edycja:
Do góry